Oba celky v posledním kole bodovaly. Slavia hrála svůj první zápas a vedení 3:2 nad Kladnem ztratila jen tři vteřiny před koncem. Naopak brněnské Tango si spravilo náladu v derby s Helasem, který dokázalo porazit 4:0.

„Nabudili jsme se výhrou v duelu s Helasem a určitě bychom velmi rádi tento výkon zopakovali i proti Slavii. Mužstvo je kompletní a po výpadku doma se Spartou dnes chceme opět bodovat, aby nám čelo tabulky příliš neodskočilo,“ prozradil prezident brněnského Tanga Jiří Štěrba.

„Chceme se teď pohybovat v klidném středu tabulky a soustředit se na každý zápas bez nervů. Absolutní špička bude letos asi někde jinde, ale to neřešíme! Pondělní bitva ukázala, že zbytek ligy s námi musí počítat,“ dodal Štěrba.

Věřím v naši výhru deset devět, směje se Kolman

Slavia chce na Moravě napravit zaváhání z 2. kola. „Do Brna pojedeme získat ztracené body s Kladnem. Hráči jsou si sami vědomi, že proti satanům podali solidní výkon, pokud pominu neproměňování i těch opravdu nejvyloženějších brankových příležitostí. To především ovlivnilo celý výsledek, jinak jsme hosty mohli vyprovodit s jasným gólovým rozdílem,“ uvedl prezident pražské Slavie Daniel Kolman.

„Pokud se zakončení zlepší, věřím, že můžeme s Tangem odehrát vyrovnané utkání. Soupeř sice přes léto mírně oslabil o dva důležité hráče, nicméně stále se jedná o jeden z těch lepších týmů ligy. My pojedeme na Tango s pokorou a vědomím, že můžeme pouze překvapit. Tango hraje ofenzivně, my se jistě jen bránit také nebudeme. Myslím, že se diváci mohou těšit na zajímavý souboj! Věřím v naši výhru deset devět,“ usmíval se Kolman.