FC Tango Brno – AC Sparta Praha 4:5 (2:2)

  • Branky a nahrávky: 3. Záruba (Chadzidis), 16. Záruba (Brůna), 27. Chadzidis, 27. Brůna (Záruba) – 7. Dlouhý (Frič), 12. Doša (Rott), 29. Doša (Frič), 31. Dlouhý (Doša), 38. Holeček. Rozhodčí: Petr – Gasnárek. ŽK: Havel - Frič. Diváci: 85.
  • Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Chadzidis, Brůna, Záruba, Mich. Mareš – Vlček, Svoboda, Buršík, Doubravský, Pollák, Šidla, Havel, Tachtadžis. Trenér Vlastimil Bartošek.
  • Sparta Praha: Vozár (Mar. Mareš, Pytloun) – Frič, Rott, Doša, Dlouhý – Holeček, Sop, Vodecký, Vobořil, Havrda, Kuč, Stejskal. Hrající trenér David Frič.

Pražané vstoupili do zápasu pořádnou příležitostí, ale Dlouhý nastřelil jen tyč Kubíčkovy branky. Ve 3. minutě se naopak radovali domácí. Chadzidis přihrál Zárubovi, který doslova prolétl po levé straně a prostřelil Vozára – 1:0.

Poté však převzala iniciativu Sparta. Po rohu Friče vyrovnal Dlouhý na 1:1. Ve 12. minutě prostrčil Rott míč za obránce na Došu, který si se svou příležitostí poradil – 1:2. Do šaten se však šlo za vyrovnaného stavu, když Brůna narazil Zárubovi, jenž už svým druhým gólem srovnal se Spartou krok – 2:2. A v Brně mohlo být ještě veseleji, jenže Michal Mareš nastřelil pouze spojnici tyčí.

Na začátku druhé půle to byla Sparta, která byla nebezpečnější a byla více na balonu, ovšem dvou gólů se ve 27. minutě dočkalo Tango Brno, když nejdříve Chadzidisův trestný kop propadl za tyčku bezmocného strážce Vozára – 3:2. V téže minutě pak Tango přečíslilo Spartu a Záruba připravil gól pro Brůnu do prázdné brány – 4:2. Sparta se ale nevzdala. Doša za další dvě minuty snížil na rozdíl jedné branky a Holeček dokonce nastřelil tyč. Zápas gradoval – 4:3.

V 31. minutě sparťan Doša vyslal kolmici na parťáka Dlouhého, jenž z otočky prostřelil Kubíčka mezi nohy. Zápas začínal od začátku – 4:4. Na další gól se čekalo až do 38. minuty. Domácí Chadzidis přišel na půlce o balon a Holeček svůj únik proměnil ranou do šibenice – 4:5.