Ester, znala jste Michala Suchánka s Richardem Genzerem, než jste přijala pozvání do tohoto pořadu?
Známe se přes tátu Janka. Navíc já zbožňuju pořad Partička, takže jsem byla častým hostem na jejich představeních.

Nebojíte se, že na vás vymyslí nějaký záludný úkol?
To klidně můžou, aspoň bude sranda.

Na zimní olympiádě v Soči se vám nedařilo tak, jak byste chtěla, neboť vás omezovala bolest zad...
... Skočím vám do řeči. Do Soči jsem odjížděla s cílem umístit se do desátého místa. To se mi splnilo, takže jsem s výsledkem naprosto spokojená. Ale už je všechno v pořádku. Stihla jsem také před pár dny odmaturovat a teď se zase vrhám do tréninku.

Co máte v plánu dál?
Dostala jsem stipendium na vysokou školu: bankovní akademii, jež navazuje na střední školu, již jsem dělala, ale nevím, jestli je to úplně směr, kterým bych se chtěla ubírat. Takže zvažuju, že si dám asi rok pauzu a poté se uvidí, na co se vrhnu.

Máte také hudební nadání, nechcete se pustit tímhle směrem?
Je náhoda, že mě někdo uslyší zpívat, zpívám si na vleku nebo při volné jízdě, ale jinak ne. Je mnoho možností a já bych chtěla všechno v životě vyzkoušet, ale opravdu nehrozí, že bych začala pěveckou kariéru.

Kde se vidíte třeba za deset let?
Všem svým trenérům jsem říkala, že až skončím, určitě nebudu trénovat. Spíš chci zkusit něco jiného, i proto jsem nechtěla studovat žádnou vysokou školu zaměřenou na tělovýchovu. Myslím, že o tom už vím dost, když se patnáct let věnuju sportu. Přemýšlela jsem například o produkci nebo o režii. Je spousta věcí, co by mě bavila. 

Vyrůstala jste v Krkonoších, pořád tam žijete?
Máme tam chatu, ale nyní už se na ni moc nedostaneme. Možná o Vánocích! Už jsme zakotvili v Praze. Já hodně času trávím ve světě, do Prahy jezdím jen přebalit tašky.

Jaké budou vaše následující dny?
Teď vyrážím na ledovec do Rakouska, kde bude reprezentační soustředění na lyžích, poté mě čeká snowboardové soustředění a testování nových prken. Na konci října jedu trénovat na měsíc do Ameriky, konkrétně do Colorada.

Jezdí někdo z rodiny s vámi?
Záleží na tom, komu se chce jet. Ale po Evropě s sebou beru maminku, která nerada létá, jinak jezdím s tátou.

Máte trochu nezvyklý účes.
No, ta pírka jsem si koupila v Coloradu. Líbí se mi, vypadají trochu indiánsky! Nosím je – možná i tak trochu pro štěstí – třeba na tiskovky nebo na nějaká natáčení.