„ŠKODA dbá jak na bezpečnost svých zákazníků za volanty modelů značky, tak také na bezpečnost na silnicích v obecné rovině. Ta by bez precizní práce složek Integrovaného záchranného systému a současně jeho dalšího rozvoje nedosahovala rok od roku lepší úrovně. A proto jsme rádi, že jsme již druhým rokem exkluzivním partnerem Dnů NATO a Dnů Vzdušných sil Armády České republiky,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO ČR.

Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády České republiky jsou (kromě tradiční prezentace těžké vojenské či policejní a záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů) také významnou společenskou událostí.

Setkávají se tady mj. zástupci komerční sféry s významnými hosty z vědecké, kulturní či společenské oblasti. A je proto více než příznačné, že pro přepravu významných účastníků akce slouží flotila vozů ŠKODA Superb - vlajkové lodi domácí automobilky. Organizátoři mají navíc k dispozici i flotilu vozů ŠKODA Rapid.

Na stánku ŠKODA AUTO se mohou všichni návštěvníci seznámit s kompletní modelovou řadou české automobilky a také si zblízka prohlédnout atraktivní koncepty ŠKODA VisionC a Yeti Xtreme. Pro dětské návštěvníky je připravena maxiautodráha, stánek dále nabídne 3D simulátor, ŠKODA Boutique, soutěže o ceny, společné fotografie s maskoty Yeti a mnoho dalšího.