DVD s názvem "Levně a chutně s Láďou Hruškou" se objeví na stáncích příští čtvrtek, tedy 18. září 2014, a to v sítích prodejen Penny market.

V následujících třech týdnech pak bude DVD k dostání i v běžných prodejních sítích, a to všude tam, kde jsou fanoušci zvyklí nakupovat DVD. Knižní vydání kuchařky s názvem "Vaříme s Láďou Hruškou" vyjde na přelomu září a října, a to pod hlavičkou nakladatelství Euromedia Group.

Mezi recepty se fanoušci mohou těšit na chuťovky i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo také na banánové placičky.

Kdo je gurmánský experimentátor Láďa Hruška?

„Úplně první jídlo jsem si uvařil v době, kdy jsem si jako šestiletý byl schopen přeslabikovat návod na polévku z pytlíku. Byla žampionová a povedla se mi,“ tvrdí gurmánský experimentátor.

Láďa Hruška nastartoval svou kariéru ve zpravodajství televize Nova, kde se rychle zařadil mezi oblíbené reportéry. Postupně k jeho ryze zpravodajskému zaměření přispěly další aktivity.

Jako potravinový inspektor obcházel obchodní řetězce a restaurační zařízení a kontroloval kvalitu potravin a pokrmů. Pak už byl tedy jen krůček ke snaze vyzkoušet si uvařit a upéct sám domácí speciality, které jsou bez chemických přísad a zvládne je opravdu každý.