„Pokládám za velmi důležité, aby žena byla upravená. A když kultivovaná, tak i pěstěná. Je důležité, třeba jen jednou za čas, udělat něco pro sebe. Obklopit se profesionalitou a kvalitou. A proto jsem jezdila do Babor Beauty Spa i tolik kilometrů. Jsem nadšená, že to nyní budu mít téměř za rohem. Obdivuji nejen jejich kvalitu a velmi přátelské prostředí, ale také jejich dobrosrdečnost. Babor je totiž jedním z dlouhodobých podporovatelů našich pacientů s tzv. nemocí motýlích křídel. Nezištně podporuji Debru, jak jen mohu. A to samo o sobě je vypovídající,“ řekla věčně usměvavá Jitka Čvančarová, která to nyní bude mít do salonu blízko.

Kromě sexy Jitky Čvančarové se přišli nechat ošetřit také Zlata Adamovská, Michal Dvořák, Simona Dvořáková, Vanda Hybnerová, Lumír Olšovský, Anna Polívková, Marika Šoposká a Lenka Zahradnická. V tomto salonu se používá pouze přírodní německá kosmetika Babor, jež neobsahuje přidané chemické látky a k pleti každého věku je velmi milostivá.

Zahradnická si připadala doslova jako Alenka v říši divů

Každá z VIP návštěvnic si mohla vyzkoušet relaxační a omlazující procedury, kterých má Babor v nabídce opravdu několik. Lenka Zahradnická si připadala jako Alenka v říši divů, jelikož prý nikdy v kosmetickém ani podobném salonu nebyla.

„Zatím jsem se o sebe starala vlastními silami a musím přiznat, že mi hodně pomáhá sport, genetická výbava od maminky a příroda. Ale uvědomuji si, že takto to nepůjde věčně. Jsem dneska v podstatě na průzkumu. Nevím, co mě čeká, ale vše je jednou poprvé a těším se,“ řekla Lenka s jiskrami v očích těsně před tím. A představovala si, jak ji v bílém plášti oděná dáma začne provádět ošetření Babor Anti-aging, které okamžitě omlazuje pleť.

Anička Polívková si nechala poradit v oblasti líčení

Zcela jinou proceduru absolvovala Anička Polívková. Nechala si poradit, jaké je pro ni nejvhodnější líčení. A to i s názornou ukázkou.

Zprvu nejistá byla Marika Šoposká, ale když si s ní začala povídat odbornice na krásnou pleť, veškerá nejistota byla pryč. „Já jsem v kosmetickém salonu úplně poprvé a hodně mě překvapilo, jak nádherný interiér tu je a vlastně celé vybavení. Když mi nabídli, že po konzultaci provedou mnou vybraný zákrok, pokud bude vhodný, napadlo mě jediné: tak teď BABORaď! V těch názvech se občas nevyznám, tak jsem si pro jistotu nechala poradit,“ přiznala Marika, jež si na doporučení nechá provést ošetření Doctor Babor.

VIP klienti si libovali především v ošetření obličeje, Babor však nabízí širokou škálu procedur, které se starají rovněž o tělo. Není se čemu divit, že byla Jitka Čvančarová ochotná dojíždět takovou dálku. V salonu panuje velmi příjemná a uklidňující atmosféra, která vzbuzuje silně profesionální dojem.

Ta jemná práce rukou byla fakt příjemná, libovala si Dvořáková

Celkově skvělý dojem vyvolávala rovněž perfektní práce místních odbornic na omlazující neinvazivní procedury. „Jemná práce rukou! To bylo opravdu velmi příjemné. Dokonce jsem se i několikrát přistihla, že usínám,“ přiznala Simona Dvořáková.

„S kosmetikou Babor se setkávám podruhé. A věřím, že ne naposledy, protože prostředí, ve kterém jsem se ocitla, mě velmi zaujalo. Je to zde velmi krásné a vím, že se sem brzy vrátím,“ rozhlížela se po salonu Zlata Adamovská

Do hlavního města přivedla Babor majitelka zastoupení Jaroslava Nikoluk: „S tak kvalitní přírodní značkou a nadstandardními službami, které poskytujeme, rozhodně patříme i do Prahy. Zároveň to budeme mít blíž k Jitce Čvančarové! Ta je nejen naší dlouhodobou klientkou, ale i přítelkyní,“ řekla s úsměvem.