Vystoupení Arakainu na Prague Harley Days je již samozřejmostí – vzhledem k tomu, že zpěvák skupiny Honza Toužimský je ambasadorem značky Harley Davidson pro Českou republiku.

29. a 30. srpna tak bude patřit silným strojům, ale také tvrdé muzice. Arakain zahraje hned úvodní večer a jeho fanoušci se mohou těšit jak na osvědčené a léty prověřené hity, tak novinky z posledního alba Adrenalinum, jež vyšlo letos na jaře.

A pozitivní zprávou je, že vstup na venkovní akce v areálu Výstaviště je zcela zdarma, večerní koncert Arakainu je pak za symbolických 150 Kč. Následující večer zahraje slovenská legenda Tublatanka, kdy vstupné zůstává stejné.

Prague Harley Days nicméně nebude jen o silných strojích a tvrdé muzice, ale může se skvěle stát i rodinnou akcí. V areálu Výstaviště bude totiž připravena i family zóna plná hraček a další zábavy pro děti. Nejmenší tam tak naleznou například panenky Barbie, autodráhu Hot Wheels a slečny se mohou dokonce těšit na Barbie song.

Arakain vyrazí s kapelou Dymytry na podzimní turné

Fanoušci mají možnost zavítat na plnohodnotný koncert Arakainu ještě před podzimním turné. Připomeňme, že Arakain jede turné se spřízněnou kapelou Dymytry a nyní se chystá na jeho podzimní část.

Koncertní ARAKAIN DYMYTRY Tour startuje 17. října v Hořovicích a končí 20. prosince ve Spáleném Poříčí.