Památku legendárního hráče a také kouče Ivana Hlinky přijedou připomenout hokejisté, kteří sehráli v české, resp. československé reprezentaci dohromady 4 289 utkání a společně v nich nastříleli 828 branek. Pokud by na stůl položili všechny cenné kovy, které v dresu národního mužstva vybojovali, leželo by na něm celkem 175 medailí - z toho 22 zlatých olympijských medailí z Nagana a 81 zlatých medailí z různých světových šampionátů.

Na led Horáckého zimního stadiónu vyjedou hráči s věkovým průměrem 41,4 roku. Mírně starší mužstvo sestavili olympijští vítězové z Nagana s průměrem 42,9 roku, věkový průměr trojnásobných světových šampionů činí 40,1 roku.

Nejstarším hokejistou přímo na ledě bude legendární brankář Dominik Hašek (29. ledna 1965), nejmladším poté obránce Karel Pilař (23. prosince 1977). 

Atraktivní bitvu na vyprodaném zimním stadiónu budou jako hlavní rozhodčí řídit Martin Homola s Radkem Husičkou, na čarách jim budou asistovat Jiří Gebauer se svým tradičním kolegou Vítem Ledererem.

Více o tomto exhibičním utkání naleznete -ZDE-.