Už od dětství prý byla Míša Nosková šikanovaná za to, jak vypadá. Jak sama uvádí, byla dětský metráček a všichni se jí posmívali. Tohle trauma si s sebou nesla docela dlouho. S ňadry ale v dětství problém neměla, spíš naopak! Díky vyšší váze měla ňadra větší, než ostatní děvčata v jejím věku. Problém nastal v situaci, kdy Míša rapidně zhubla. „S věkem, s tím, jakým způsobem teď žiju, a samozřejmě taktéž po dítěti jsem začala cítit nutnost více využívat push-up podprsenku,“ smála se Míša a odhrnula si ukazováčkem výstřih, aby se shora podívala pod tričko, pod kterým, jak tedy sama říká, by potřebovala nosit spíš double push-upky.

MUDr. Libor Kment z kliniky plastické chirurgie Esthé, jehož si Míša Nosková mezi ostatními profesionály vybrala, aby jí upravil hrudník, Míše doporučil jen drobné zvětšení, jelikož u hubených žen rapidní zvětšení nevypadá přirozeně! „Překvapilo mne, že má Míša i po větší redukci váhy pevné tělo a hezká prsa! Jsou jen menší a lehce pokleslá. Předběžně jsme se domluvili maximálně na menších trojkách, což je v jejím případě rozumné,“ uvedl MUDr. Kment.

Na plastickou operaci Nosková kvůli premiéře spěchala

Na operaci Míša trochu spěchala, a to kvůli plánované premiéře muzikálu, na který už chce být fit. Elastickou podprsenku bude muset nosit asi 6 týdnů, ale klidový režim ji čeká dle MUDr. Kmenta jen po dobu 10 až 14 dní.

Větší prsa chce mít především kvůli muzikálovým rolím. Režiséři ji obsazují většinou do rolí tzv. samic a potvor, což úplně nejde dohromady s jejím téměř plochým hrudníkem. „Hlavně teď ve Sněhové královně mám se svým poprsím problém. Hraju největší mrchu z celého muzikálu, přitom vypadám, jako bych neuměla do pěti počítat,“ kriticky hodnotila samu sebe Míša. To už však bude za šest týdnů, kdy sundá elastickou podprsenku a začne tedy zase normálně fungovat, minulostí.

Jako z každé operace měla Míša zprvu strach, ale MUDr. Kment ji přesvědčil, že se opravdu nemusí ničeho bát. „Pro každého člověka jsou věci jako tato ne zrovna příjemnou záležitostí a je proto skvělé vidět, že vám to někdo dokáže i zpříjemnit a zbavit vás nepříjemných pocitů,“ pochvalovala si přístup lékařů z kliniky Esthé.

Noskové se líbí nejen nová ňadra, ale také jejich tvůrce

Na dotaz, jestli si myslí, že jsou chlapi spíš na větší nebo na menší prsa, Míša odpověděla: „Myslím, že si každý muž najde to, co má rád a že tohle nejde říci jednohlasně. I když jsem až do této chvíle měla menší ňadra, byla jsem sama se sebou vlastně spokojená. Ale v dnešní době a při dnešních příležitostech je krásné mít možnost být spokojená ještě víc.“

Od premiérové konzultace do samotné operace uběhl cca týden a nyní už má Míša vše za sebou. „Dnes si připadám, jako kdyby mě přejel parní válec, ale je to hodinu od hodiny stále lepší. K tomu se nesmím smát a přitom se mně tak chce. Nejraději bych šla domů ihned po této operaci, jež je proti porodu úplně pohodová. Jsem ráda, že jsem se takhle rozhodla. Zároveň se ohromně těším a hořím zvědavostí! Při převazu jsem už svoje prsa trošku viděla, avšak jejich finální podoba se nyní teprve dotváří. Nechat se navíc operovat od nejhezčího plastického chirurga u nás, to bylo hodně příjemné,“ libovala si Míša nejen ve svých ňadrech, ale i v jejich tvůrci.