Odpočinout si, a jednoduše vypnout a na nic nemyslet, potřebuje čas od času každý. Relax je poté nutný o to víc, když máte doma malé dítě, které vyžaduje pozornost 24 hodin denně. S dětmi je samozřejmě zábava a mateřskou lásku nedokáže nic na světě vynahradit, ale stejně tak nelze vyvrátit, že se prakticky nezastavíte. Málokdo také ví, že Pavle k jejímu děťátku dopomohla děvčata z “řecké čtyřky“. Když před dvěma lety společně navštívily v Leptokárii, zapálily svíčku a modlily se, aby Pavla otěhotněla. A vyšlo jim to!

Pavla Vitázková si chvíle klidu s Vendulkou Křížovou, Kamilou Špráchalovou, Ivou Kubelkouvou a Sotirou Koreckou Margaritopulu, tedy majitelkou CK Iríny Tours, užívala plnými doušky.„Jsem už osm měsíců v dobrovolném domácím vězení. Pár volných dnů je pro mě mnohonásobně víc, než všechny přívěsky a prstýnky, kterými se tu trhy hemží. Vyloženě si užívám dovolené bez hovínek,“ řekla rozesmátá, ale na první pohled odpočinutá Pavla Vitázková.

Bylo výborné vypadnout ze stereotypu, libuje si Vitázková

Společná kamarádka celé party a rovněž organizátorka výletu Sotira Korecká Margaritopulu ukázala dívkám nejlepší místa na koupání a opalování. Zde je nikdo nerušil a svůj klid si tudíž maximálně užily. „Bylo výborné vypadnout ze stereotypu, promluvit si s normálními lidmi, kamarádkami o něčem jiném než o krmení a plínkách. Bylo to sice pár dnů, ale zažívala jsem opravdu pohodu,“ libovala si Pavla Vitázková.

Místní kuchyně byla tak vynikající, že se dokonce zapomněla krotit, ovšem se svou postavou by si mohla dovolit i dvojnásobné porce. „No, dopřávala jsem si dobré jídlo i spánek. A trošičku jsem tu přibrala,“ přiznala Pavla, ale nikdo si jejího přibývání na váze nevšiml.

V následující herecké sezóně bude máma na plný úvazek

I přes skvělou zábavu, nádherné prostředí a perfektně sehranou partu děvčat, která si měla neustále o čem povídat, se už ke konci dovolené nemohla Pavla dočkat, až se vrátí domů. Své mateřské city, nebo potřebu o někoho se starat, si vynahradila na místních psech a kočkách, ovšem vlastní dítě jí to nahradit nemohlo. „Faktem je, že se mi stýskalo už na druhý den. Manžel mi ale každé ráno posílal fotky s pozdravy. A to mě vždy potěšilo a často i dojalo,“ chválila svého muže coby milující manželka a matka Pavla Vitázková.

Proto v následující herecké sezóně bude prý pouze máma, a to takřka na plný úvazek. Sem tam si jen odskočí na představení v Městském divadle v Brně. A pokud by měli diváci zájem, tak také na pokračování natáčení seriálu Kancl! „Kdyby se v divadle začala zkoušet nějaká pěkná nová hra, a byla by tam pro mě role, tak bych moc ráda naskočila do kolotoče zkoušení a práce, protože divadlo je pro mne relax a droga zároveň,“ nechala se slyšet herečka, která by natáčení brala pro tuto chvíli jako “vedlejšák“.