Více o hokejovém MS 2015 v Praze a Ostravě naleznete -ZDE-.

HERNÍ PLÁN MS IIHF v ledním hokeji 2015

Pátek 1. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Kanada - Lotyšsko
  • (20:15) Česká republika - Švédsko

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) USA - Finsko
  • (20:15) Rusko - Norsko

Sobota 2. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (12:15) Švýcarsko - Rakousko
  • (16:15) Francie - Německo
  • (20:15) Lotyšsko - Česká republika

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (12:15) Slovensko - Dánsko
  • (16:15) Bělorusko - Slovinsko
  • (20:15) Norsko - USA

Neděle 3. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (12:15) Rakousko - Švédsko
  • (16:15) Kanada - Německo
  • (20:15) Francie - Švýcarsko

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (12:15) Rusko - Slovinsko
  • (16:15) Bělorusko - Slovensko
  • (20:15) Dánsko - Finsko

Pondělí 4. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Lotyšsko - Švédsko
  • (20:15) Kanada - Česká republika

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) Rusko - USA
  • (20:15) Norsko - Finsko

Úterý 5. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Švýcarsko - Německo
  • (20:15) Rakousko - Francie

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) Dánsko - Bělorusko
  • (20:15) Slovensko - Slovinsko

Středa 6. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Švýcarsko - Lotyšsko
  • (20:15) Švédsko - Kanada

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) Rusko - Dánsko
  • (20:15) Slovensko - Norsko

Čtvrtek 7. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Česká republika - Francie
  • (20:15) Švédsko - Německo

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) USA - Bělorusko
  • (20:15) Finsko - Slovinsko

Pátek 8. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Česká republika - Rakousko
  • (20:15) Německo - Lotyšsko

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) Slovinsko - Norsko
  • (20:15) USA - Dánsko

Sobota 9. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (12:15) Francie - Kanada
  • (16:15) Rakousko - Lotyšsko
  • (20:15) Švédsko - Švýcarsko

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (12:15) Bělorusko - Rusko
  • (16:15) Finsko - Slovensko
  • (20:15) Dánsko - Norsko

Neděle 10. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Německo - Česká republika
  • (20:15) Švýcarsko - Kanada

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) Slovinsko - USA
  • (20:15) Slovensko - Rusko

Pondělí 11. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (16:15) Německo - Rakousko
  • (20:15) Švédsko - Francie

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (16:15) Finsko - Bělorusko
  • (20:15) Slovinsko - Dánsko

Úterý 12. května 2014:

Skupina A (Praha, O2 arena):

  • (12:15) Kanada - Rakousko
  • (16:15) Lotyšsko - Francie
  • (20:15) Česká republika - Švýcarsko

Skupina B (Ostrava, ČEZ Aréna):

  • (12:15) Norsko - Bělorusko
  • (16:15) USA - Slovensko
  • (20:15) Finsko - Rusko

Středa 13. května 2014: volný den

Čtvrtek 14. května 2014:

  • (15:15) čtvrtfinále 1 (Ostrava, ČEZ Aréna)
  • (16:15) čtvrtfinále 2 (Praha, O2 arena)
  • (19:15) čtvrtfinále 3 (Ostrava, ČEZ Aréna)
  • (20:15) čtvrtfinále 4 (Praha, O2 arena)

Pátek 15. května 2014: volný den

Sobota 16. května 2014:

  • (15:15) semifinále 1 (Praha, O2 arena)
  • (19:15) semifinále 2 (Praha, O2 arena)

Neděle 17. května 2014:

  • (16:15) utkání o 3. místo (Praha, O2 arena)
  • (20:45) finále MS 2015 (Praha, O2 arena)

Poznámka:

  • Pokud do čtvrtfinále postoupí ČR, bude hrát v Praze od 20:15 hod.
  • Pokud do semifinále postoupí ČR, bude hrát od 15:15 hod.
  • Pokud ČR nepostoupí do semifinále, potom nejlepší tým ze základní skupiny bude hrát utkání od 15:15 hod.