V ženách dosáhla jako první cíle Kateřina Loubková z klubu ELEVEN RUBENA Cyklorenova Cvikov v čase 4 hodiny, 49 minut a 41,9 sekundy.

Nejrychlejší štafeta (Jaroslav Šorma, Petr Šinágl, Jan Teufel) dorazila do cíle za 4 hodiny, 21 minut a 36,6 sekundy.

V rámci CTP DoksyRace 2014 byl organizován také dětský triatlon, který vedl sportovec a patron dětí Tomáš Slavata.

Start závodu byl na hlavní pláži v Doksech, na sportovce poté čekal plavecký okruh kolem přírodního ostrůvku na Máchově jezeře o délce 1,9 km. Trať dále pokračovala cyklistickou částí, která byla složena ze tří okruhů, a to po třiceti km. Běžecká část kolem jezera o celkové délce 21 km kombinovala asfaltový povrch a zpevněné lesní cesty.

Závodu se účastnili také někteří zaměstnanci společnosti CTP, která jej letos poprvé organizovala.