Chvíli dováděly ve vodě, kde Pavla Vitázková málem odhalila více, než chtěla! Iva Kubelková ji jako správná kamarádka zachránila. Poté si Iva Kubelková a Vendulka Křížová sedly na oblázkové pláži na okraj moře. Jemnými vlnkami si nechaly smáčet útlé kotníky a u toho si dlouze vyprávěly o svých rodinách.

Závěrečný den dovolené bývá vždy plný emocí. I děvčata si uvědomovala, že dovolená končí a že je čeká návrat do zaběhnutého stylu života, kterým žila před dovolenou. „Jednou nohou stojíte na místě, kde není potřeba nic řešit, a druhou v povinnostech či stereotypu. Aby to organismus pobral, je nutné se s místem dovolené nějak rozloučit,“ zafilozofovala si herečka Vendula Křížová při pozdním obědu.

Pod Olympem poslouchaly a zpívaly písně od Olympicu

Tento oběd si po koupání s Ivou Kubelkovou, Kamilou Špráchalovou a Pavlou Vitázkovou daly na oblíbené terase s výhledem na moře. Na přátelství si poté připily typickým řeckým koňakem – Metaxou. Říká se, že když se tento nápoj pije, vysvitne slunce. I proto herečky po přípitku na chvíli zavřely oči, aby je ta záře neoslepila.

K večeru si k děvčatům přisedla i Satira Korecká Margaritopulu, majitelka CK Iríny Tours, která celý zájezd zorganizovala a o děvčata se poté starala jako o opravdové bohyně. Přivedla s sebou i kytaristu Arona, který vytvořil perfektní atmosféru, když začal hrát i zpívat s řeckým přízvukem písničky od Olympicu! „Jaká náhoda. Sedíme tu pod OLYMPem a posloucháme a zpíváme písničky od OLYMPicu,“ smála se svému úžasnému postřehu Iva Kubelková.

Ke zpěvákovi se ihned přidaly! Soukromý rozlučkový večírek si užívaly plnými doušky a jejich sborový zpěv zněl tak nádherně, jakoby ho předtím společně trénovaly. „To bylo od Sotiry moc hezké. Připravila nám opravdu krásný večer, kterým jsme se s místem rozloučily. Kdo ví, třeba se tady setkáme i příští rok,“ předpovídala dojatá Kamila Špráchalová, která by prý určitě nebyla proti.

Herečky ocenily také řecké hity a cítily se jako v nebi

„Písničky, které Aron hrál, jsme samozřejmě znaly a rády jsme si je zazpívaly! Ocenily jsme ale rovněž řecké hity. Zavřela jsem oči a užívala si tu idylku. Za zpěvu řecko-českého kytaristy-zpěváka, mořského vánku a vůně oliv jsem se cítila jako v nebi,“ přiznala Pavla Vitázková.

Večer byl plný dojetí, smíchu či zpěvu a vyzařovalo z něj silné přátelství, které děvčata již léta pojí. Pozdě k ránu si v hotelu naposledy ustlaly a druhý den je již čekala cesta domů.