Pokaždé vyjedou sice jen na pár dnů, ale zábavy si užijí více než leniví turisté na dvoutýdenním zájezdu. A je dojemné pozorovat, jak si vždy padnou kolem krku a se slzami v očích se vítají.

„Jak říkala první rok Iva Kubelková, že jsme se krásně našly, že jsme tu někdy musely být třeba dříve jako bohyně, tak teď je jasné, že tak to prostě vážně je! Ta neuvěřitelná náhoda, že všechny máme čas, chuť, a že to vždycky vyjde a opět se setkáme. Tak to je opravdu něco mezi nebem a zemí. A je to báječné," libovala si Kamila Špráchalová a dodala, že ji právě dovolená tady pokaždé neuvěřitelně nabije, poučí a posune.

I přesto, že jejich úvodní cesta po příletu směřovala přímo do moře, užívaly si děvčata také modré nebe bez mráčků, slunce a místní kuchyni. Proto jakmile vylezly z moře, rychle zamířily do blízké restaurace na typické řecké lahůdky! Prostředí všem dámám učarovalo, ale jak uvedla Iva Kubelková, nejdůležitější je kolektiv. „Kde člověk tráví čas, je nejen o hezkém místě, kterým bezpochyby Olympská riviéra je, ale je to taktéž o partě, lidech a celkové atmosféře," a dál plánovala výstup na horu Olymp, kterou se letos rozhodla zdolat.

Vendula Křížová: Jezdíme sem, protože zde se všechno vyřeší

Následující den směřovaly kroky party čtyř děvčat opět k moři - na lehátka na pískové pláži přímo u moře. Za podávání chladných drinků zvládly opalování několik hodin. Nejvíc si klid užívala Pavla Vitázková. „Moc si to tu užívám. Je to tady neuvěřitelný relax po téměř osmi měsících doma u mimina. Zažívám znovu věci, které už skoro neznám – kávička, moře, možnost se nalíčit, nebýt neustále mezi plínami. Je to pro mě zázrak," rozplývala se Pavla Vitázková a dál si povídala s děvčaty, která prý nevídá tak často, jak by chtěla, jelikož žijí daleko od sebe.

Následně bylo potřeba pořádně se připravit na typický řecký večer s tanečky! A samozřejmě naše děvčata byla ze všech nejkrásnější! I proto si pro ně řečtí tanečníci přišli na sólo tanec. Dodatečně tady oslavily narozeniny Vendulka Křížová a Sotira Korecká, majitelka CK Iríny Tours. Dárečky dostala i Kamila Špráchalová, která bude oficiálně slavit až na začátku září.

„Jsem fakt ráda, že jsme tu zase všechny pohromadě. Povídáme si, sdílím se svými přáteli jejich radosti i starosti. Ano, i tady se řeší starosti. Ale tady se ty starosti vyřeší, a proto sem jezdíme, protože tady se opravdu všechno vyřeší," pochvalovala si místní atmosféru Vendula Křížová.