Lucie rozehraje své velkolepé finále poslední festivalový den - tzn. v sobotu 5. července ve 21:00. A jak muzikanti slibují, nepůjde o žádné vyklusání v cílové rovince, ale plnohodnotný, dvouhodinový koncert! Na hlavní stage, pod kterou se vejde na 30 tisíc lidí, zazní jejich nejslavnější songy od Ameriky přes Oheň, Zkamenělý dítě, Medvídka, Šrouby do hlavy až po Panice a další.

„Bude to výborná tečka, která završí tuhle divokou jízdu. Bude to na další dva roky náš poslední koncert! Takže si to plánujeme pořádně užít a doufáme, že návštěvníci RfP to pořádně rozjedou s námi,“ vzkazuje kapela Lucie.

Vstupenky na 5. července, kdy Lucie spolu například s Asian Dub Foundation, Chase & Status nebo The Naked and Famous ve Festivalparku vystoupí, jsou v prodeji za stále 790 korun na www.ticketsforpeople.cz. K dostání jsou také v kamenných předprodejích v Hradci Králové a Pardubicích, v prodeji budou i před samotným koncertem. Více informací na www.rockforpeople.cz.

Dlouho očekávaný comeback kapely Lucie se vydařil

Lucie zahraje v původním složení David Koller, Robert Kodym, P.B.CH, Michal Dvořák. Coby druhý bubeník s nimi vystoupí syn Davida Kollera Adam. Jejich dlouho očekávaný comeback budil od začátku velká očekávání, ohlasy kritiky i nadšené reakce publika potvrzují, že nebyla marná.

Ostatně třikrát po sobě vyprodaná pražská O2 arena, což se zatím nepodařilo ani žádnému ze zahraničních umělců, mluví v tomto případě sama za sebe.

„Lucie slaví návrat a festival Rock for People pro změnu oslaví dvacet let, což je pro oba velmi významný rok. Je lepší, že to můžeme oslavit společně,“ tvrdí jeden z organizátorů festivalu Michal Thomes z agentury Ameba Production.

Praktické informace a doporučení pro návštěvníky:

  • Vstupenky na 5. července 2014 budou v prodeji také na pokladně festivalu, a to v dostatečném množství!

  • Jednodenní vstupenka platí na program celého dne, který začíná v 11 hod. a končí v neděli ve 3 hodiny ráno. Na programu je přes 60 vystoupení!

  • Prostor před hlavní stagí pojme až 30 tisíc lidí a zaručuje skvělý výhled pro všechny, navíc bez tlačenic!

  • Koncert bude zároveň přenášen na velkoplošných LED obrazovkách, a to o velikosti 150m2!

  • Pro návštěvníky Lucie bude vyhrazené minimálně jedno záložní parkoviště, které je součástí areálu letiště v Hradci Králové - kapacita bude dostatečná i při vyprodání!

  • Návštěvníci mohou využít možnost ubytování ve festivalovém campu - na jednu noc v ceně 100 / 170 Kč!