Šárko, četla jsem vaši výzvu na facebooku. Sehnala jste nakonec někoho, kdo vám v Norsku půjčí motorku?
Podařilo se. Byla to docela náhoda! Kluk neměl peníze na trajekt z Německa do Norska a chtěl nechat motorku v Berlíně. Tak já jsem mu zaplatila trajekt, teď si ji od něj můžu půjčit.

Jste dobrá řidička?
Mám řidičák na 'stopětadvacítku', ale pravdou je, že už jsem dlouho neřídila!

Po sezóně jste se přesunula zpátky do Ameriky, kde žijete, ale snowboard jste neodložila. Odpočívala jste vůbec?
Snowboardingu bylo ještě hodně, avšak šlo o takové poolympijské ježdění v klidu. Poté jsem byla tři týdny v Nikaraguji surfovat, tam jsem si odpočinula! Ale klidně bych si to ještě prodloužila. Osm měsíců na sněhu mi dalo zabrat.

Jaké je surfování v Nikaraguji?
Poprvé jsem jezdila ve vodě, která má asi třicet stupňů, a musím říct, že je to super, když člověk nemusí nosit neopren a klepat se zimou. Toho mám dost!

Mrazu se ještě chvíli bát nemusíte. Jak prožijete léto?
Většinu času strávím v Coloradu - tréninkem na trampolínách, popř. lezením po skalách a posilovnou. Ještě bych ráda navštívila kamarády v Kalifornii.

Takže spíš volnější režim?
Trenéři mě samozřejmě hlídají, abych to neflákala. Ale já se snažím trénovat pořád, abych nevypadla z formy. Pojedu i na sníh do Oregonu na Mt.Hood.

Jak vypadá spolupráce s českými trenéry, když jste každý na jiném konci světa?
Zatím máme v plánu podzimní společný Hintertux a následně se uvidí. Ráda bych si příští sezónu dala trochu klidnější. O něco míň závodů a víc natáčení a focení.

Přibude v létě ve vašem repertoáru nějaký nový trik?
Pomalu se připravuju na pár nových věcí. Ale je to v progresu! Učení nového triku rozhodně není hned. Hodně mi pomáhají i trampolíny, na podzim navíc plánuju zase Japonsko.

A kdy plánujete Českou republiku?
Teď jsem byla v Čechách na deset dní na bráchově svatbě a znovu se ukážu asi až někdy v září.

Těšíte se na zimu?
Ani ne. Musím říci, že minulá sezóna byla dost náročná. Nyní si užívám tepla a na další zimu nejsem vůbec připravená. Potřebuju delší pauzu, abych měla zase pořádnou chuť to tam naložit.