Akce je pro fanoušky zdarma!!! Uvidíte tři speciální driftové automobily BMW E36 v závodních úpravách, se kterými se budete moci svézt jako spolujezdci!

První jezdec David Cibulka - 3. místo v Czech Drift Series, auto BMW 325 2.5, výkon 300 koní. Druhý jezdec Honza Janespal - 8. místo v Czech Drift Series, auto BMW 328 kombi. 3. jezdec expert Jirka - 2. místo 2013, zatím 1. místo v roce 2014 v závodech do vrchu, auto BMW 325 2.5, výkon 295 koní.

Na show se poprvé natočí živě televizní pořad Autocentral

Celé odpoledne mohou diváci souběžně s hlavním programem sledovat také další dění. Budou si moci mj. vychutnat produkci hudební formace J!Scream, příjemné překvapení si přichystala taneční skupina Spider Dance Company.

Na show se vůbec poprvé natočí živě televizní pořad 'Autocentral' s expertem Jirkou a moderátorem Mírou Hejdou. I Vy můžete být jeho součástí!

Fanoušky čeká bohatý doprovodný program či plzeňské pivo

Samostatné místo budou mít v programu různé druhy soutěží či program pro děti. Na návštěvníky čekají veselá klání, např. v jízdách zručnosti, nebo silové aktivity, mezi něž patří hod motorem a výměna pneu z driftových speciálů.

Návštěvníci se mohou těšit na soutěže ve válení pneumatik na čas či na řadu dalších soutěží. Ceny v nich jsou doslova bohaté. Tou hlavní bude výhra auta Mini Cooper S na víkend.

Show nabídne kromě automobilů také dětský skákací hrad nebo malovaní na obličej. Pro ženy je připraven salon krásy. Zde je zdarma nalíčí a postarají se i o jejich vlasy.

Celou akci bude moderovat Míra Hejda s manželkou Zorkou.