V tu chvíli už František Tichý věděl, že je desátý titul doma. „Byly to nervy, ale nejen ve druhém poločase třetího souboje. Celá série byla vynikající! Všechna utkání byla vyrovnaná, Teplice se na finále dobře připravily,“ přiznal.

Získat desátý titul po takhle vypjatém a otočeném zápase musí být třešnička na dortu. „Ten titul jsme si hodně přáli. Věděli jsme, že když si někdo něco tak přeje, tak se to nestane. Trochu jsme se toho i báli, ale nyní můžu říct, že jsem neskutečně šťastný,“ usmíval se prezident chrudimského klubu.

Chrudim prošla řadou změn, přesto byla opět suverénní

Chrudim vyhrála ligu, pohár a zahrála si v elitní skupině UEFA Futsal Cupu. V tuzemských soutěžích letos prohráli Východočeši pouze dvě utkání.

Jinak než skvěle sezonu v ERA-PACKu nehodnotí: „Celá sezona byla opravdu výtečná. Trochu jsme se báli, neboť došlo na změny, když odešel kouč Cacau. Angažovali jsme Daniela, s nímž se změnil i náš herní styl. Ale nakonec jsme sklidili v podstatě stejné úspěchy, jako za brazilského trenéra Cacaua.“

„Byla by chyba, kdybych řekl, že nám deset titulů stačí. Budeme dále makat a snažit se, abychom už za rok oslavili jedenáctý titul,“ zdůraznil Tichý.