Rozhodčí: Henych - Chládek. . Diváci: 600.
Sestavy:
Tiago (Kalina) – Pinto, Ferreira, Novotný, Ribeiro, Sláma, Salák, Holý, Emerson, Pierre, Guilherme.
Žďánský (Ton) – Popelka, Max, Dentinho, Douglas, Rešetár, Felipe, M. Mareš, Koudelka, Chmelík, Slováček, M. Mareš II.

V první půli Chrudim znovu předvedla kvalitní výkon. Na soupeře si počkala a trestala jeho chyby. V 7. minutě obešel domácího brankáře Tiaga chrudimský Felipe a předložil balon pro skórujícího Koudelku – 0:1.

Hrdina první dvacetiminutovky, Brazilec Felipe, poslal hostující ERA-PACK do dvoubrankového vedení minutu před přestávkou. Při power play vlků ukořistil balon a poslal ho neomylně do prázdné klece Severočechů – 0:2.

Ve druhé půlce Balticflora tlačila, ale jen těžko hledala cestu k bráně výborně chytajícího Žďánského. Velkou šanci měl po individuální akci domácí Sláma, ovšem nastřelil pouze tyč za již překonaným strážcem Východočechů.

Divoký závěr si zkušená Chrudim dokázala pohlídat

Rozhodnutí přišlo v rozmezí 37. – 38. minuty. Nejprve po výhozu Žďánského připravil Max gól pro Michala Mareše, aby ihned vzápětí zaznamenal čtvrtou branku hostí do prázdné teplické brány kapitán Rešetár – 0:4.

Vlci ještě stačili bitvu zdramatizovat. Guilherme se při power play postavil na střed hřiště a první branku připravil Novotnému, druhou poté Holému – 2:4.

Ještě veseleji mohlo být za pár vteřin, ale Novotný trefil tyč chrudimské brány a tak se z druhého finálového bodu mohl radovat opět ERA-PACK.