Tereza ve svých pěti letech propadla kouzlu balonu, resp. volejbalové sítě. Ve své sportovní kariéře to dotáhla až na trojnásobnou juniorskou mistryni, kvůli zranění ale profesionální dráhy zanechala. Díky příteli Luboši Gregorovi, hráči basketbalu, se začala více zajímat právě o tento sport.

„My se podporujeme ve všem, co děláme. Někdy chodím na jeho zápas, ještě častěji si vezmeme do ruky míč a jdeme si za dům zahrát. Musím ale přiznat, že raději hraji proti němu než s ním. Umí mě totiž pořádně kritizovat,“ usmála se modelka, která se před dvěma lety stala nejkrásnější dívkou planety.

„Je opravdu velká škoda, že u nás každý sleduje pouze fotbal či hokej. Vždyť je tolik báječných sportovních aktivit, které se navíc dají provozovat kdekoliv,“ řekla Tereza.

Vyzvěte kolegu či šéfa ke sportovnímu výkonu

Česká nejvyšší soutěž, Mattoni Národní basketbalová liga, vrcholí. Rovněž vy můžete být při tom!

U příležitosti blížícího se finále spustila minerální voda Mattoni soutěž Kancl Challenge. Ta mj. nabízí jedinečnou možnost vyhrát báječné ceny. Do on-line soutěže se může zapojit každý! Stačí jen vyzvat kolegu, kolegyni, popř. šéfa a sportovními výkony se pochlubit na stránkách soutěže www.lovemysport.cz.

Stačí si pořídit foto či natočit video se svým basketbalovým výkonem a vložit je ke svému profilu. Autoři nejúspěšnějších příspěvků se mohou těšit např. na minerálku Mattoni na rok zdarma nebo na exkluzivní 'VIP teambuilding', který proběhne při finálovém utkání NBL.