Mission Roller Brno - IHC Devils Zlín 2:5 (0:0, 0:2, 1:1, 1:2)
- Branky a nahrávky: 34. Strýček (L. Skácel), 38. Rajnoha (Vorel) – 14. Goiš (Haloda, Jurík), 16. Hrazdíra, 28. Buchta (Hrazdíra), 37. Šenkeřík (Werbik), 46. Haloda (Hrazdíra). Rozhodčí: Cik, Novotný.
- Sestavy:
- Mission Roller Brno: Jirkův – Strýček, Vavruša, Obdržálek, Kachlík, Rosendorf – Kazlepka, L. Skácel, R. Skácel, Vorel, Rajnoha, Kubica.
- IHC Devils Zlín: Hrachovina – Janeba, Buchta, Šenkeřík, Kojecký – Haloda, Goiš, Werbik, Valášek, Hrazdíra.
Rozpis utkání DIVIZE VÝCHOD:
Datum | Čas | Kolo | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
so 26.04.2014 | 12:00 | 1 | IHC Devils Zlín | Mission Roller Brno | 7:4 |
so 26.04.2014 | 15:00 | 1 | IHC Devils Zlín | IHC Reflex Uherské Hradiště | 8:6 |
čt 01.05.2014 | 12:00 | 2 | IHC Uherský Brod | IHC Night Birds Přerov | 7:6 |
čt 01.05.2014 | 15:00 | 2 | IHC Uherský Brod | IHC Eagles Olomouc | 2:5 |
so 03.05.2014 | 12:00 | 3 | IHC Night Birds Přerov | IHC Devils Zlín | 6:7p |
so 03.05.2014 | 12:00 | 3 | IHC Reflex Uherské Hradiště | IHC Eagles Olomouc | 4:7 |
so 03.05.2014 | 15:00 | 3 | IHC Night Birds Přerov | Mission Roller Brno | 2:10 |
so 03.05.2014 | 15:00 | 3 | IHC Reflex Uherské Hradiště | IHC Uherský Brod | 9:4 |
so 10.05.2014 | 12:00 | 4 | IHC Eagles Olomouc | IHC Reflex Uherské Hradiště | 15:8 |
so 10.05.2014 | 12:00 | 4 | Mission Roller Brno | IHC Devils Zlín | 2:5 |
so 10.05.2014 | 15:00 | 4 | IHC Eagles Olomouc | IHC Uherský Brod | 6:1 |
so 10.05.2014 | 15:00 | 4 | Mission Roller Brno | IHC Night Birds Přerov | 11:9 |
so 17.05.2014 | 12:00 | 5 | IHC Devils Zlín | IHC Night Birds Přerov | 11:4 |
so 17.05.2014 | 12:00 | 5 | IHC Uherský Brod | IHC Reflex Uherské Hradiště | 10:5 |
so 17.05.2014 | 15:00 | 5 | IHC Devils Zlín | IHC Eagles Olomouc | 4:7 |
so 17.05.2014 | 15:00 | 5 | IHC Uherský Brod | Mission Roller Brno | 9:7 |
so 24.05.2014 | 12:00 | 6 | IHC Night Birds Přerov | IHC Reflex Uherské Hradiště | -:- |
so 24.05.2014 | 12:00 | 6 | IHC Eagles Olomouc | IHC Devils Zlín | -:- |
so 24.05.2014 | 15:00 | 6 | IHC Night Birds Přerov | IHC Uherský Brod | -:- |
so 24.05.2014 | 15:00 | 6 | IHC Eagles Olomouc | Mission Roller Brno | -:- |
ne 25.05.2014 | 12:00 | 7 | IHC Devils Zlín | IHC Uherský Brod | -:- |
ne 25.05.2014 | 12:00 | 7 | IHC Night Birds Přerov | IHC Eagles Olomouc | -:- |
ne 25.05.2014 | 12:00 | 7 | Mission Roller Brno | IHC Reflex Uherské Hradiště | -:- |
so 14.06.2014 | 12:00 | 8 | IHC Reflex Uherské Hradiště | IHC Devils Zlín | -:- |
so 14.06.2014 | 12:00 | 8 | Mission Roller Brno | IHC Uherský Brod | -:- |
so 14.06.2014 | 15:00 | 8 | IHC Reflex Uherské Hradiště | IHC Night Birds Přerov | -:- |
so 14.06.2014 | 15:00 | 8 | Mission Roller Brno | IHC Eagles Olomouc | -:- |
ne 15.06.2014 | 12:00 | 9 | IHC Uherský Brod | IHC Devils Zlín | -:- |
ne 15.06.2014 | 12:00 | 9 | IHC Eagles Olomouc | IHC Night Birds Přerov | -:- |
ne 15.06.2014 | 12:00 | 9 | IHC Reflex Uherské Hradiště | Mission Roller Brno | -:- |