Kraus na úvod přivítal Ondřeje Brzobohatého. Ten mu předal nové, debutové album. „Pořád jedete cédéčka?“ vyptával se moderátor. „Já jsem fetišista! To mě baví, držet v ruce album, knížku a tak…,“ vysvětlil populární host.

Kraus se zajímal rovněž o to, jaké je pro Ondřeje být členem poroty v show X FACTOR. „Nemám s tím žádné problémy, snažil jsem se tam být na všechny slušný,“ popisoval Ondřej. „Na tom vy si zakládáte, na té slušnosti, to jsem si všiml,“ uvedl moderátor. „Jsem takový staromilec,“ přiznal host.

Miláčku, nejste dnes poněkud přecitlivělý?

Prozradil, že s partnerkou Taťánou ho dokonce baví si občas i vykat. „Už rok je to zábavné, že si s přítelkyní občas i vykáme. Třeba mi řekne, když se kvůli něčemu zlobím: Miláčku, nejste dnes poněkud přecitlivělý? Tu situaci to poté odlehčí,“ vysvětloval Ondřej.

Poté dodal, že mají také oba rádi uniformy či staré šaty. „Nedávno přítelkyně křtila nějakou tu knížku o módě za první republiky a měla na sobě šaty, které nosila Adina Mandlová,“ dodal pyšný partner.

I v moderní době je příznivcem psaní dopisů a pohledů

Vysvětlil rovněž, že je příznivcem psaní dopisů i pohledů, že se nespoléhá jen na maily. „Je dobré, že podle toho, jak je dopis napsaný, tak poznáte, v jakém rozpoložení ho ten člověk psal,“ podotkl Brzobohatý.

Moderátor se poté zajímal, jaké to je, když Ondřej pod vedením své maminky působí v divadle, které nese jméno jeho otce. „Je to někdy boj,“ přiznal Ondřej.

„Vycházíme si však maximálně vstříc. Já tam působím jako umělecký dělník. Dělám muziku, už moc nehraju. Hraní na pódiu mě tolik nebaví jako muzika,“ prozradil host. „Mám daleko radši, když můžu interpretovat svoje písně.“

Text písně Markýza andělů skládal pro svou přítelkyni

Probrali spolu Ondřejovo nové album Identity, k němuž napsal všechny texty. „Tak nějaký text přečtěte,“ vyzval moderátor hosta. „Toto je poměrně chytlavá písnička,“ vysvětlil Ondřej, když dočetl jeden z textů. „Ano, to jsem pochopil, už když jste to četl,“ dodal ironicky moderátor.

Závěrem Ondřej prozradil, že text Markýza andělů skládal pro svou přítelkyni. „Tak ho zarecitujte,“ vyzval ho moderátor. „Tak tedy spolu,“ navrhl kompromis Ondřej. Společně následně přednesli text k písni.