V anketě Král bílé stopy 2014 jsou nominovaní tito akrobati:

TOMÁŠ KRAUS

Legendární skicrossař v uplynulé sezóně ukázal, že ve svých čtyřiceti letech rozhodně nepatří do starého železa. Rodák z Děčína, který stál u zrodu této atraktivní akrobatické disciplíny, zakončil letošní sezónu Světového poháru návratem na pódium.

Na březnovém podniku ve švýcarské Arose skončil druhý, o tři týdny později se na domácím šampionátu na Klínovci stal už podeváté v kariéře mistrem České republiky.

NIKOLA SUDOVÁ

Dlouhodobá česká jednička v jízdě v boulích se ze šesti startů ve Světovém poháru hned pětkrát vešla do nejlepší dvanáctky. Maximem poté byla šestá příčka z amerického Deer Valley.

Na čtvrté olympiádě skončila dvaatřicetiletá lyžařka liberecké Dukly devátá. Zapsala si tak svůj druhý nejlepší výsledek pod pěti kruhy v kariéře.

MAREK SKÁLA

Čtyřiadvacetiletý závodník v new style disciplínách nás reprezentoval už na několika závodech Světového poháru. Tím největším úspěchem byla ale až účast na letošních Zimních olympijských hrách v ruském Soči.

Stal se vůbec prvním lyžařem, který hájil české barvy v disciplíně slopestyle. Při své olympijské premiéře skončil Marek Skála šestadvacátý.