15. Guilherme (Holý), 22. Ferreira (Sláma), 23. Sláma (Ferreira), 26. Ribeiro (Tiago).
Rozhodčí: Chládek - Henych. . Diváci:
Sestavy:
Tiago (Kalina) – Pinto, Ferreira, Emerson, Pierre – A. Žák, Novotný, Ribeiro, Sláma, Salák, Holý, Guilherme.
Kubíček (Zrzavý) – Chadzidis, Kovács, Belej, Seidler – Taverna, Svoboda, Brůna, Buršík, Záruba, Havel, Raphinha.

Hosté domácí "Vlky" dokonale zaskočili. Už ve 2. minutě posunul Kovács míč na Beleje, který našel před prázdnou bránou lépe postaveného Seidlera – 0:1.

Balticflora hned začala s vysokým presinkem a soupeře zatlačila. V 8. minutě byl blízko zásahu domácí Holý, ale z metru dorážel pouze do boční sítě. Chvíli poté se uvolnil teplický Sláma, jenž nastřelil tyč brněnské svatyně. Power play "Vlků" přinesla branku až v 15. minutě. Holého střelu vyrazil Kubíček pouze ke Guilhermemu, který balon dopravil do brány – 1:1.

Již po šesti vteřinách druhého poločasu mohl skórovat teplický Salák, ovšem svou šanci trestuhodně zahodil. Všechno bylo zapomenuto o minutu později! Sláma přihrál Ferreirovi, který nasměroval balon přímo do šibenice Kubíčkovy brány – 2:1. Než se Tango vzpamatovalo, inkasovalo potřetí. To když Ferreira našel před prázdnou bránou Slámu, jenž se nemýlil – 3:1.

Tango se v power play vrátilo zpět do hry, ale nevyrovnalo

Tango se osmělilo až ve 25. minutě, kdy orazítkoval tyč Záruba. Jenže hned v následující minutě zavezl brankář Tiago balon až na soupeřovu polovinu, kde přesným pasem našel skórujícího spoluhráče Ribeira – 4:1.

Brňané začali hrát power play, ale marně hledali cestu k Tiagovi. Rozhodnout mohl jedenáct minut před koncem Pinto, ale střelou do opuštěné branky trefil pouze břevno. Přesto si Severočeši stále drželi luxusní náskok.

Jihomoravané však nadále kousali a po brankách Záruby a Seidlera se vrátili zpět na kontakt. Vyrovnávací trefy však nedosáhli a úvodní bitva tak nakonec patřila Severočechům, kteří svého protivníka udolali těsně 4:3.