Třetím hostem byla 'Česká Miss 2014' Gabriela Franková. „Jak dlouho jste miss?“ zeptal se Jan Kraus. „Takže čtrnáctidenní miss? Jak se cítíte?“ chtěl znát moderátor. „Skvěle. Ale já s tím vůbec nepočítala. Šla jsem tam proto, abych rodině dokázala, že na to nemám… Oni mi totiž pořád říkali, ať si to zkusím, tak jsem řekla: Fajn, tak jak chcete, jdu do toho a uvidíme… Jenže jsem vyhrála,“ popsala Gabriela.

Krause pak ujistila, že s přítelem si ve všem rozumí a že je vítězství v Miss nerozdělí. „To zde říkají všechny missky,“ lakonicky konstatoval moderátor, který si z ní díky tomuto osvědčenému tématu pěkně utahoval.

V Turecku o sebe měla opravdu velký strach

Gabriela prozradila, že má i svou modelingovou a hostesingovou agenturu, sama jako malá chodila do modelingové školky. „Nejdříve jsem předváděla   v Itálii, pak v Turecku. Tam jsem předváděla pyžama, noční košile,“ popsala Gabriela.

„Ze začátku jsem měla v Turecku velký strach. Celý den jsem předváděla, v noci mě vyzvedl z přehlídky nějaký cizí muž, a odvezl ke zcela jinému bytu, než jsem bydlela, se zdůvodněním, že ten můj byt se dezinfikuje. Nebylo to vůbec příjemné,“ popisovala miss.

Modeling má vážnou konkurenci, neboť ji láká i herectví

Moderátor se zajímal, jak si Gabriela udržuje postavu. „Já kvůli zdraví moc cvičit nemůžu… Ale nikdo mi postavu nekontroluje, to je jen na mně. Navíc dneska je móda XXL modelek, tak bych se snad neztratila…,“ zapřemýšlela Gabriela.

Závěrem dodala, že ji láká herectví. „To si myslí hodně modelek, že by rády hrály. Ale být hezká není kvalifikace na herectví, to bychom si my s Mirkem Donutilem vůbec nezahráli. Tak to abych si rovněž někdy zamodelingoval,“ kontroval pobaveně moderátor.