Přesně ve 20 hodin se natěšeným fanouškům v Lidovém domě představila sympatická královéhradecká předkapela Memphis. Popová skupina, která vznikla v roce 2005 a o tři roky později vyhrála kapela hudební soutěž "Pro rock". Veřejnosti je dobře znám především její hit The One.

Jen o hodinu později zahájila své vystoupení pražská popová kapela Eddie Stoilow. Jako první se na podium dostavil kosmonaut, podle kterého vznikl také název skupiny.

Křest nového CD SORRY proběhne v Praze

Kapela zahájila turné s názvem Baby Tour v Brně a koncert v karlovarském Lidovém domě byl jejich sedmou zastávkou po českých městech.  Ta další následuje ve středu v Praze, kde slavnostně pokřtí nejnovější CD s názvem SORRY.

V Lidovém domě se ve stylu elektronického popu linuly písně známé jak ze starších alb, tak také nové hity. Zpěvák Honza Žampa měl za sebou menší nehodu na motorce, tudíž přišel o berli. Ve víru hudby ji však odložil. Hudba holt léčí.

Na turné bez fotbalového brankáře Petra Čecha

Přibližně v polovině koncertu se fanoušci dočkali i úspěšného hitu Floating, který hrají nejen tuzemská rádia, ale i ta zahraniční. O malou chvíli později následoval další známý hit Hey You.

V kapele tentokrát chyběl reprezentační brankář Petr Čech, jenž se aktuálně naplno věnuje fotbalovým povinnostem v Londýně.