Přesně ve 20:00 vystoupila na podium předkapela Zelenina. Mladá rocková skupina, jež věrně doprovází Divokého Billa na jeho koncertech, zahrála pár skladeb z loňského alba s názvem Zelenina 2013. Nechyběly tak ani songy, jako jsou Nikdy se nedozvíš, Zhasni světla či Padesát odstínů šedi. 

Po přestávce už vystoupila na podium netrpělivě očekávaná rocková kapela Divokej Bill. Na podium přicházeli členové za velkého potlesku svých věrných fanoušků, o něž toto úvalské seskupení nemá nouzi. To mimo jiné potvrzuje i fakt, že vstupenky na koncert byly vyprodány s poměrně slušným předstihem a Lidový dům doslova praskal ve švech.

Pekelník sestoupil přímo mezi fanoušky

Lídr skupiny Václav "Venca" Bláha  přivítal fanoušky na jejich jarním turné s názvem Možná přijde i pekelník. Kapela poté v rychlém sledu zahrála songy Všemi deseti, Pekelník či Cesta. V druhé půlce koncertu vystoupil převlečený pekelník v hrůzostrašné masce, se kterou sestoupil během koncertu (spolu s pár členy kapely) mezi fanoušky.

Během večera pak zazněly nejznámější skladby, jako jsou Malování, Pocit či Plakala. Své téměř dvouhodinové vystoupení poté Divokej Bill zakončil písní Rozárka. 

  • Kapela Divokej Bill vznikla v roce 1997. Skupinu tvoří Václav Bláha (zpěv), Štěpán Karbulka (zpěv, megafon), Adam Karlík (housle), Roman Procházka (akustická kytara, zpěv), Marek Žežulka (bicí) a Martin Pecka (akordeon), Honza Bártl (banjo). Kapela vydala celkem deset alb, to poslední je z roku 2013 a nese název "15".