Na večírku všechny návštěvníky přivítala krásná Barbora Mottlová, která se kromě herectví čím dál častěji realizuje jako zpěvačka a moderátorka.

Následná přehlídka BMW fashion a Bruno Banani v podání sexy modelek potěšila oko přítomných, a pak už se tančilo a debatovalo o motocyklovém oboru, novinkách či faktu, že již šest let existují paralelně dvě motocyklové výstavy ve stejném termínu.

Když odhlédneme od faktu, že na holešovické Bohemian Custom Bike jsou k vidění jedinečné kusy dokazující českou zručnost, těžiště sériové produkce s prezentací na patřičné úrovni leží na brněnském Motosalonu. A to včetně příslušného hojného množství krásných hostesek a grid girls.

Velké téma motoristům připravila sama zima vlastní teplotní nedůsledností. Kvůli absenci sněhu došlo například k posunutí české premiéry ultimativního sjezdového stroje Sledgehammer Ready2Ride.

Motocyklové veletrhy a Grid Girls Party v podstatě uzavírají zimní sezonu a startují tu letní, která snad díky teplému počasí bude ke strojům v jedné stopě příznivější, než ta zimní. A soudě dle množství novinek a nadšení odborníků i fanoušků to bude po pár hubených letech sezona úspěšná a slunečná.