Dymytry o společném tour

„Jde o unikátní spojení dvou generací metalových muzikantů,“ tvrdí zpěvák Dymytry Jan „Protheus“ Macků a poté pokračuje: „Nejedná se však určitě o klasické schéma: předkapela – hlavní kapela, nebo dvě kapely po sobě, což bývá poslední dobou hodně časté spojení. Toto společné tour je skutečným propojením všech deseti muzikantů na jednom pódiu. Je to mazec!

„Pro mě osobně je veliké potěšení a zároveň tak trochu i čest, moct si zahrát s muzikanty, kteří nám byli inspirací, když jsme se před lety učili držet kytary. Když pak k tomu přihodíte úplně nové pódium, kulisy, zvuk i světla, všechno koncipované právě pro tohle tour, vzniklo audiovizuální pochutnání. Jsem si jistý, že kdo přijde, užije si poctivý metalový večírek se vším všudy,“ dodává.

Dymytry o hraném videoklipu

Dymytry kromě desky připravili pro své fanoušky také další překvapení - a to první hraný videoklip! „Točili jsme na pecku Baskerville v divadle Ponec a byl to masakr. Měli jsme tam hořícího kaskadéra, v současnosti asi nejslavnější primabalerínu, skupinu liliputů a ohromného psa,“ směje se zpěvák.

„Natáčení byl pro nás velký zážitek, vůbec všechna ta technika, světla, jeřáb s kamerou. Nakonec to odnesl pouze jeden propálený koberec. Každopádně věříme, že se nám povedlo audiovizuální dílko, za které se nebudeme stydět ani za 100 let,“ vysvětluje Protheus.

Nový videoklip Baskerville je právě ve střižně, kde na něm probíhají poslední práce. Připomeňme, že nejen Dymytry, ale i Arakain propagují na společném tour svou novou desku Adrenalinum. Obě kapely tudíž zahrají nejen ověřené hity, ale i úplně nové písně.

Kde zakoupit lístky na tour?

Lístky na společné tour je možné stále koupit v sítích Ticketart a Ticketportal, i v novém e-shopu Arakainu, kde je připravena speciální aplikace Cool Ticket, tedy vstupenek do chytrých telefonů.