Krátce po sedmé hodině večerní zahájila legendární skupina Olympic, pyšnící se mj. šesti Slavíky a řadou dalších cen, svůj první koncert nejnovějšího turné. Po úvodní řeči a přivítání fanoušků Petrem Jandou představili písně z nového alba Souhvězdí šílenců. Například Prázdnej dům, Já nejsem starej nebo Pane můj. 

Nestárnoucí zpěvák Petr Janda byl pořád energický, ukázal mladého ducha a do Chodova zamířil koncertovat už pojedenácté. Populární skupina fanoušky neochudila ani o hity, jako jsou Želva, Dynamit, Bon soir mademoiselle Paris, Já či Osmý den. Celé vystoupení poté zakončila písní Slzy tvý mámy.

Olympic

Olympic vznikl v roce 1962. Kapelu založil pod názvem Karkulka (KARlínský KULturní KAbaret) Miloslav Růžek. Později bylo toto seskupení přejmenováno na Olympic podle jednoho pražského klubu. Jen o rok později do ní nastoupil frontman Petr Janda.

Olympic vydal už dvacet alb. Debutové album Želva je dokonce považováno za jednu z přelomových desek českého bigbítu.

Za dobu fungování kapely se v ní vystřídalo mnoho členů, např. Pavel Bobek, Yvone Přenosilová, Jiří Korn či František Ringo Čech. V současné době hrává ve složení: Petr Janda (kytara, zpěv), Milan Broum (kytara, zpěv), Jiří Valenta (klávesy), Martin Vajgl (bicí, zpěv), zastupující Milana Peroutku, jenž v květnu loňského roku tragicky zemřel.