Návštěvníky AFI Paláce čeká premiéra a naprosto netradiční podívaná. Pro tento turnaj vyroste přímo ve foyer AFI Paláce basketbalové hřiště.

„AFI Palác fandí sportu, je partnerem pardubického basketu. Nápad, ukázat v nákupním centru opravdový zápas, nás skutečně nadchl,“ vysvětluje Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

Co však bude opravdová divácká bomba? „Tou je od 17 hodin kvalifikace ve smečování, tj. když hráč před vhozením do koše předvede akrobatický prvek. Nejlepší borci ze souboje v AFI Paláci pak postoupí do nedělního finále,“ zve fanoušky Michalcová.

All Star Game nabídne i vystoupení Ewy Farne

Vstup na duel i smečovací show 1. 3. v AFI Paláci je zdarma. Vstupenky na All Star Game 2. 3. v ceně 50 - 200 korun jsou mj. v prodeji ve stánku přímo v nákupním centru.

V neděli 2. března proběhne utkání hvězd All Star Game od 15 do 18 hodin v ČEZ Aréně, kde bude k vidění nejen špičkový basket a zajímavý doprovodný program, ale rovněž vystoupení Ewy Farne, která potěší právě tak české jako polské fanoušky.

Česko–polské utkání All Star Game se v Pardubicích koná po dvou letech. V pořádání turnaje se obě země střídají. Letos je pořadatelem akce pardubický BK Pardubice, který patří mezi pět nejlepších klubů v České republice.