Téměř tři stovky nejlepších tanečních párů z celé republiky budou soutěžit o prestižní titul Mistra České republiky v kategoriích Junior I do 14ti a Junior II do 16ti let, v kategorii Mládež do 18ti let, Dospělí do 35 let, Senior I nad 35 let, Senior II nad 45 let, Senior III nad 55 let a letos poprvé i nově v kategorii TOP 21 a Profi. Tančit se bude pět standardních tanců: Waltz, Tango, Slowfoxtrot, Valčík a Quickstep.

„Jedná se o den plný krásy i elegance, kultivovaného pohybu a podmanivých melodií. V záři reflektorů předvedou tuzemské špičkové taneční páry odborné porotě, ale také divákům výsledky své celoroční práce,“ slibují pořadatelé Jiří Ševčík a Dobromil Nováček.

Finišující závěrečné tréninkové přípravy v tanečních klubech naznačují, že na parketu i v hledišti bude panovat strhující soutěžní horečka.

Účast těch nejlepších tanečních párů ve spojení s reprezentativními prostory paláce Lucerna, který dýchá atmosférou noblesy a výjimečnosti, zaručuje, že mistrovství České republiky ve standardních tancích bude velmi hodnotným uměleckým zážitkem a nezapomenutelnou přehlídkou krásy tance.

„Fanouškům nejen v hledišti, ale také doma u televizních obrazovek chceme přiblížit taneční sport a ukázat standardní tance v celé jejich kráse. Přijďte na vlastní kůži prožít super atmosféru spojení kouzla tance a krásného prostředí při této vrcholné taneční soutěži!“ zve Jiří Ševčík.

Vstupenky lze zakoupit v předprodejní síti Ticketpro: http://www.ticketpro.cz