O půl deváté večer se fanouškům v karlovarském Lidovém domě představila česká rocková kapela 4TET, jež vznikla v roce 2002. Zpěvák Roman Dragoun zazpíval úvodní píseň V prachu a poté pokračoval svými úspěšnými písněmi, jako jsou například Kaleidoskop či Juliet. Hodinové vystoupení zakončil písní Spící ryba.

Po menší přestávce vystoupila na podium úspěšná kapela Support Lesbiens v čele s novým zpěvákem Josefem Urbánkem. Populární kapela přivítala své fanoušky známým hitem Sweet little something. Poté zazněly i další hity jako Cliché či Bet my soul a také písně z nového alba Leave a Message. Skupina i po změně zpěváka, kdy v roce 2012 odešel frontman Kryštof Michal, ukázala, že neztratila nic ze své energie.

Support Lesbiens

Kapela Support Lesbiens vznikla v roce 1992. Sklidila mj. i úspěch v hudební soutěži Marlboro Rock-in, získala smlouvu u Sony Music a vydala svoji první desku. O čtyři roky později se skupina rozpadla a znovu začala hrát až v roce 2001, kdy vyšlo album Regeneration?, jež znamenalo průlom v posluchačské oblibě. Singl Bet my soul začaly hrát české rozhlasové stanice v nejvyšších frekvencích.

V roce 2003 získala skupina dvě ocenění Anděl od České hudební akademie - za nejlepší album roku Tune Da Radio a kapela roku 2002. V roce 2004 navíc píseň Cliché vyhrála i prestižní hitparádu na MTV. V roce 2007 spatřilo světlo světa album Greatest Hits 1993 - 2007.

Jejich zatím poslední deskou je loňská Leave a Message. Support Lesbiens vydali do dnešního dne celkem jedenáct alb.