V úvodu basketbalového utkání, které se konalo v sobotu 8. února 2014 mezi týmy ZVVZ USK Praha a Sokol Hradec Králové, proto došlo k předávání dresů obou soupeřů s podpisy všech hráček. Dresy předávala za hostující tým Ilona Burgrová a za Hradecké Lvice Michaela Hartigová. Přidali se rovněž fanoušci Lvic, kteří věnovali klubovou šálu a knihu s věnováním.

Obdarovaným byl Martin Čepe, který se narodil už ve 26. týdnu. Dostal velmi malou šanci na život, ale bojoval. Prodělal masivní krvácení do mozku. Díky péči rodičů je Martin nyní schopen například jezdit na kole a plavat. Přitom jeho diagnóza zní: obrna mozku, epilepsie, oboustranná hluchota (musí mít speciální sluchátka) a mentální postižení středního stupně. Jak se vyjádřila maminka Martina, akce pro něj měla velký smysl.

Tímto gestem chtěly hráčky ZVVZ USK a Sokola přispět ke zlepšení vnímání ducha fair play a poděkovat i hradeckým fanouškům za vytváření vynikající sportovní atmosféry v dosavadních vzájemných zápasech. Samotné utkání pak skončilo 66:91 ve prospěch basketbalistek ZVVZ USK Praha.