Večírky v Top Gearu se dají bez nadsázky nazvat kultovními. Off road party měla grády od začátku do konce.

Už jen to, že se na jedno místo podařilo dostat absolutní novinku Emu 8x8, Humvee M998 Desert, Hummer H2 VR, Range RoverVogue 2013 nebo nový model Porsche Cayenne a další krasavce, je samo o sobě úctyhodný počin. Když se k tomu ještě přidal výborný program a tombola o ceny za téměř 150 tisíc korun, večírek neměl chybu.

Náladu ještě vylepšily krásné modelky a bohatá tombola

Sexy modelky se postupně předvedly v oblečení Uncle Sam a moto bundách a helmách od ASP Group. Jejich smyslné křivky museli obdivovat všichni, i ti, kteří se až do té doby bavili četbou Off Road 4x4 magazínu, jenž byl hlavním mediálním partnerem akce.

Očekávaným momentem byla tombola. V osudí byl např. víkendový pobyt v luxusním Grund resortu Mladé Buky, zapůjčení vozu Caterham 7 od Dream Cars, oblečení od Uncle Sam, helmy od Artic Cat, voucher od Hummer centra, permanentky do fitness centra World Gym, poukaz na plastickou operaci od MuDr. Svatopluka Svobody a další šťavnaté ceny.

Bohužel ne každý mohl vyhrát, ale většina z těch, na které se neusmálo štěstí, to spláchla několika panáky a za chvíli se už opět ponořili do víru zábavy. Tak jako například herečka Bára Mottlová, Miss Lucie Smatanová, moderátor Petr Vojnar, moderátorka Martina Gavriely či jiní hvězdní hosté. Už nyní se všichni mohou těšit na Rallye party, která se v Top Gearu koná 27. března 2014!