Česká akrobatická lyžařka doufá, že ze Soči přiveze medaili. „Můj tým se směje, že jsem v nejlepší kondici, co jsem kdy byla. Jen ty výsledky tomu paradoxně zatím neodpovídají. Tak snad to zlomím, chtěla bych si přivézt nějaký ten cenný kov,“ dodala Sudová, která svůj první kvalifikační závod na letošních olympijských hrách absolvuje už 6. února a další o dva dny později.

Vývoj olympijské kolekce trval více než rok. „Kromě této olympijské kolekce, kde jsem se věnovala především materiálům, mám za sebou i navrhování kolekce Freeski Alpine Pro a musím se přiznat, že mě to opravdu baví. Jen nevím, jestli ze mě byli nadšení návrháři, kterým jsem do toho docela dost mluvila. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Líbí se mi jak designově, tak i funkčně,“ smála se boulařka.

I v letošní kolekci, do které český národní tým již potřetí oblékla tuzemská sportovní značka Alpine Pro, jsou originální módní doplňky. Nejvýraznějším jsou huňaté beranice, které se bezprostředně po uvedení do prodeje staly velkým hitem.

Více než padesáti položkám, mezi kterými nechybí ani dětské oblečení v českých národních barvách, dominuje zlatá barva symbolizující úspěch a elegantní motiv inspirovaný secesním malířem Alfonsem Muchou. K dostání jsou v síti prodejen Alpine Pro a na e-shopu Více informací o kolekci naleznete na www.alpinepro.cz.