Ludík vyřadil nasazenou čtyřku!

21letý badmintonista Milan Ludík byl příjemným překvapením turnaje, když jako nenasazený hráč zvítězil ve třech zápasech a došel až do semifinále turnaje. Na své cestě zaskočil výbornou hrou i čtvrtého nasazeného hráče M. Myhrea z Norska. Ludíkovi vystavil stopku až v semifinále Dán K. Andersen, jemuž podlehl ve dvou setech.

Milan Ludík, mladší bratr olympioničky Kristíny Gavnholt, tak ukázal dobrou formu před blížícím se mistrovství republiky, které proběhne o tomto víkendu v Mostě.

Pavelková první nasazená 

Zuzana Pavelková, nasazená jednička v dámské dvouhře, hladce zvítězila v prvním kole nad domácí hráčkou, ale ve čtvrtfinále musela ze zdravotních důvodů vzdát zápas ve prospěch Emilie Berg z Dánska.

Čtvrtfinále se pro ni stalo konečnou rovněž v dámském deblu, kde se svou spoluhráčkou Airi Mikkelau z Finska nestačily na domácí pár Hognadottir-Johannsdottir po setech 21:15 a 21:18.

Pavelková se stejně jako Ludík připravuje dlouhodobě v Dánsku, a také ona se o tomto víkendu představí na domácím šampionátu v Mostě.

Kompletní výsledky turnaje jsou k nalezení zde.