1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
17.kolo
FK ERA-PACK Chrudim
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
1 : 4

(1:3)
FK ERA-PACK Chrudim
Branky a nahrávky:
2. Münzberger.
1. Douglas, 13. Douglas (R. Mareš), 14. Dentinho, 27. Dentinho.
Rozhodčí: Honěk - Klečacký. . Diváci:
Sestavy:
L. Gerčák – Mich. Brychta, Jeníček, Michalec, Jiráský, Vágner, Forgáč, J. Gerčák, Vladyka, Šabata, Beran, Münzberger, Netolický.
Olinha (Žďánský) – R. Mareš, Popelka, Max, Dentinho, Douglas, M. Mareš II, Koudelka, Chmelík, Slováček.

Chrudim vyhrála i druhé východočeské derby v této sezoně. Již po několika vteřinách hry poslal mistra do vedení Douglas, ale podobně rychle přišel s odpovědí domácí Münzberger – 1:1. Do přestávky však dali rychlé branky Douglas s Dentinhem a ERA-PACK vedl o dva góly – 1:3. Po přestávce už diváci viděli pouze jednu branku, kterou obstaral opět hostující Dentinho.

Chrudimi se povedl začátek zápasu. „Šli jsme rychle do vedení, ale soupeř na gól dokázal po naší chybě odpovědět. Zápas byl hodně zajímavý, ale rovněž hodně kontaktní. Hrálo se dost do těla. Poté jsme během dvou minut navýšili skóre na tři jedna a do poločasu jsme měli klid,“ řekl k první části chrudimský asistent Jaroslav Bartušek.

Ve druhé půlce se Mýto snažilo hrát stejně. „Presovali nás a hráli nám stále do těla. Museli jsme se s tím vyrovnat. Max nastřelil břevno, což byla velká škoda, protože jsme mohli vést čtyři jedna. Naštěstí dal čtvrtý gól Dentinho, což nás uklidnilo a zápas už jsme poté chtěli dohrát bez další inkasované branky,“ uzavřel své hodnocení Bartušek.