Deset dní před termínem konání již jsou se všemi oceněnými natočeny video medailonky, které budou promítnuty nejen během oficiálního udílení cen, ale také se stanou součástí připravovaného televizního záznamu na ČT Sport. Finišují rovněž práce na širším scénáři večera. Ten bude zahrnovat krátký předprogram, ale i jezdecký ples, jenž bude vrcholem tohoto svátečního dne.

Návštěvníci si budou moci navíc i zasoutěžit prostřednictvím slosovatelných vstupenek. „Seznam cen v těchto dnech ještě kompletujeme, ale v loňském roce jich bylo přesně 180 a letos počítáme, že jejich počet bude asi velmi podobný,“ prozradil hlavní organizátor akce Josef Malinovský. Vyhrát lze i velmi originální dárky, jako např. poukaz pro 2 osoby na lekci póla v hodnotě 5000 Kč, či netradiční fotografování s koněm od Horse and Glamour, nebo víkendový pobyt v hotelu Panská lícha.

Divácky atraktivní bude rovněž úvodní část večera předcházející oficiálnímu ceremoniálu. Návštěvníci uvidí mj. na ukázku dokonalé zvířecí a lidské souhry, kterou si připravila Česká barokní společnost v čele s Johanou Spáčilovou. Vystoupení je připraveno ve spolupráci se společností TEIR.

Vstupenky na galavečer České jezdecké federace jsou stále k dostání. V předprodeji je lze objednat do pondělí 27. ledna již za 299 Kč. Více na: www.jezdeckygalavecer.cz.