7. Douglas (Rešetár), 8. R. Mareš (Felipe), 14. Slováček (Felipe), 17. Douglas (Rešetár), 40. Rešetár (R. Mareš).
Rozhodčí: Henych - O. Černý. . Diváci: 423.
Sestavy:
Žďánský (Stejskal) – R. Mareš, Slováček, Felipe, Max – Popelka, Dentinho, Rešetár, M. Mareš II, Koudelka, Chmelík.
Tiago (Kalina) – Pinto, Novotný, Salák, Emerson – Sláma, Holý, Ribeiro, Ferreira, Kiliján, Mažári, Goncalves.

Páteční střetnutí začalo ve velkém stylu. Úvodní tlak Chrudim otupil teplický Ferreira, jehož střelu srazil na tyč gólman Žďánský. O dvě minuty později zazvonila branková konstrukce i na druhé straně, když se do balonu opřel Dentinho.

Zlom přinesla 7. minuta. Rešetár připravil míč pro Douglase, jenž ho napasoval přímo pod břevno Tiagovy svatyně. O minutu později tlak Chrudimi vrcholil. Felipe poslal přesný pas, který před Tiagem šikovně tečoval R. Mareš. Po deseti minutách měli velkou šanci Felipe se Slováčkem, ale teplická branka tentokrát dobyta nebyla.

Skóre se znovu měnilo ve 14. minutě, kdy Felipe nastřelil balon z levé strany před bránu a Slováček si s míčem poradil na jedničku. V další minutě se radovali také hosté. Emerson podržel balon pro Pinta, který ho pak lobnul do branky ERA-PACKu. Chrudimští však šli do kabin s tříbrankovým vedením. Rešetár si pohrál s teplickým obráncem a z posledních sil poslal míč na bránu, kde ho ukořistil Douglas a v pádu skóroval.

Druhý poločas tak vysoké tempo neměl, přesto si Chrudim tvořila šance. Tu největší měl Douglas, nastřelil však jen tyč. Ve 30. minutě Teplice utkání zdramatizovaly, když Ferreira prostřelil Žďánského ranou mezi nohy. Za chvíli vylepšoval Slováček pozici pro Maxe, míč ale opět skončil pouze na tyči teplické brány.

Minutu před koncem zmrazil domácí halu Salák, který z pravé strany prostřelil Žďánského. Skóre tak rázem bylo opět o gól a další drama na světě. ERA-PACK ovšem rozhodl zápas ve svůj prospěch. R. Mareš nejprve nastřelil tyč prázdné brány, ale pak připravil pozici pro Rešetára, jenž skóroval přesně k tyči a upravil na konečných 5:3.