Eastern Gravity a přední český fotograf Jan Kasl pro FANDU vytvořili unikátní fotografie, které vznikaly v průběhu roku 2013 a které dokonale ztělesňují mužský svět. Na přípravě kalendáře se podílely nejen sexy modelky a nestydaté moderátorky RedNews, ale rovněž řada mužských tváří v čele s účastníkem Mistrovství světa silničních motocyklů Karlem Abrahamem, mistrem světa ve fourcrossu Tomášem Slavíkem, fmx riderem Martinem Koreňem nebo hercem Pavlem Nečasem známým jako boss Matějka ze seriálu Okresní přebor.

Kalendář FANDA 2014 ocení milovníci sportu, lehké erotiky a dalších ryze mužských věcí. Podstatná část fotografií je věnována právě sportovní tématice. Jedna z nejvýraznějších fotografií je pro letní měsíc srpen. Zachycuje Karla Abrahama při průjezdu zatáčkou na Masarykově okruhu v Brně, zatímco Martin Koreň z týmu Eastern Gravity ho přeskakuje tzv. Indy-Flipem.

Červencová fotografie zase zachycuje jezdce Eastern Gravity Tomáš Zejdu a Tomáše Slavíka. Zejda je na snímku vyfocen při triku Table a Tomáš Slavík ho hecuje společně s krásnými modelkami.

V kalendáři FANDA 2014 dostala velký prostor i lehká erotika a krásné ženy. První měsíc v nadcházejícím novém roce bude patřit moderátorkám RedNews Simoně Saifové, Janě Wáclawkové a Tereze Nyklové, které na společné černobílé fotografii neváhaly vystavit své sexy křivky. Další moderátorka RedNews Jana Potyšová potěší mužské oko v měsíci dubnu. Jana sice pro tentokrát své tělo zahalila do červených šatů, i přesto ale momentka před Top Gear Barem v Praze zachycuje její krásu a svůdnost.

Pozornému oku bezesporu neunikne, že červnová fotografie vznikla v nejznámější české fotbalové šatně populárního seriálového týmu Slavoj Houslice. Mimo pětice modelek lze na snímku vidět i herce ze seriálu Okresní přebor Pavla Nečase.

Kalendář FANDA mohou zájemci získat v e-shopu yoopy.cz