„Zvolili jsme velmi podobný model programu, jako tomu bylo v roce 2013, neboť se podle našeho názoru velmi osvědčil. Zhruba 45minutovému slavnostnímu ceremoniálu, jehož průvodcem bude známý moderátor jezdeckých závodů Aleš Suchánek, bude vyhrazena úvodní část večera a během ní budou uděleny ceny ČJF ve čtyřech kategoriích: Sportovec ČJF roku, Vycházející hvězda ČJF roku, Cena za rozvoj jezdectví v ČR a Cena pro jezdce navzdory všemu. Držitelé zmíněných cen vzejdou z kandidátů nominovaných napříč všemi sedmi jezdeckými disciplínami,“ uvedl hlavní organizátor akce Josef Malinovský.

„I tentokrát se z této oficiální části bude připravovat půlhodinový záznam pro kanál ČT Sport, a tak oceněné v předstihu navštíví televizní štáb, který s nimi natočí krátké video medailonky. Přesto se budeme snažit, abychom jména laureátů udrželi v tajnosti před většinou zúčastněných až do poslední chvíle,“ řekl dále Malinovský.

Po udílení Výročních cen ČJF bude následovat jezdecký ples pod taktovkou tanečního orchestru. „Chystáme také jednu zajímavou programovou vložku. Jména interpretů i další podrobnosti si však zatím necháváme jako překvapení. V pozdějších hodinách se zejména mladší generace může těšit na hudební produkci Ludvíka Jandourka alias DJ Rodriga,“ dodal Josef Malinovský.

Vstupenky jsou k dostání v rámci předprodeje probíhajícího do 27. ledna již od 299 korun a u stolů s nejlepšími místy stojí 499 korun. Do 31. prosince 2013 však pro všechny platí sleva 10 % a během ledna 2014 ji pak budou moci uplatnit všichni, kteří si objednají celý stůl pro 12 osob (pokud v té době budou ještě k mání). Na místě bude možné koupit již jen vstupenky bez umístění u stolů za 400 Kč. Každá vstupenka je ovšem slosovatelná o atraktivní ceny, a tak mnozí odejdou z Radiopaláce s dárkem, jenž svojí hodnou zajisté překročí cenu vstupného.

Přehled rozmístění stolů a volných míst je k dispozici na adrese: http://www.jezdci.cz/clanky/Galavecer-Jezdci-v-gala-a-Vyrocni-ceny-CJF-2013/. Objednávky lze zasílat e-mailem nebo formou SMS: galavecer@jezdci.cz, +420 606 382 315. Na stejných kontaktech lze také přiobjednat za 150 Kč večeři formou bufetu s výběrem z několika hlavních jídel a dezertů.