Atmosféra jako u babičky

Vobchůdek se rozkládá v předsíni, chodbě a na schodišti rodinného domu a atmosférou rodinné pohody je také prostoupen. Domeček, v němž se Vobchůdek nachází, pochází ze třicátých let dvacátého století a majitelům se daří, i prostřednictvím dobového vybavení interiéru, u svých návštěvníků tuto „babičkovskou“ náladu navodit.

Sortiment je široký a z velké části jej obstarává vlastní šikovností právě paní Kamila: „Spolupracuji výhradně s českými dodavateli a podporuji jen české výrobce materiálů. Používám přírodní materiály, které vlastnoručně sbírám, suším, lisuji (rostlinky), kopu, pašuji, peru, pražím v troubě (písek a kamínky).“

Každý výrobek je stoprocentní originál

Velkou předností všech výrobků paní Kamily je jejich originalita. Jak říká, každý z výrobků, který si od nás zákazník odnese, je originál a je jenom jeden, nikdy nejsou dva kusy stejné. Každá šperkovnice má nový dekor, každá lampička je jiná. Stejné kusy dělá paní Kamila jen na požádání. Není tato originalita právě to, co v současné době postrádáme?

Nic nemůže správně fungovat nebo dobře vypadat, když to člověk nedělá s láskou. „Všechny své výrobky tvořím rovnou z hlavy, neumím nakreslit návrh, ale rovnou věc udělám. Jde to přímo ze srdce a největší radost mám, když se Vám líbí,“ prozrazuje majitelka Vobchůdku.

Kvalitní ručně dělané české výrobky

Naleznete zde mj. ručně šité látkové kabelky, kapsáře, volánové šály, svačinové kapsičky, zástěrky, ubrusy v babičkovském stylu, zámecké či chalupářské polštáře. Zaujmou vás také ručně dělané a dekorované šperkovnice, skleněné mozaikové svícny a lampičky nebo ručně točené i malované keramické hrníčky, přivoníte si k novým přírodním mýdlům. Každý si zkrátka přijde na své. V létě vás navíc ve Vobchůdku osvěží čerstvou citronádou, v zimě dostanete na zahřátí kalíšek horkého čaje.

Vhodný dárek pod vánoční stromeček

Všechny výrobky v nabídce Vobchůdku jsou prakticky využitelné a vhodná třeba jako dáreček pro naše nejbližší. Vánočně zdobené šperkovnice, ubrusy i ubrousky, svícny i lampičky, kapsáře domů nebo dětem do školky, které lze pověsit na skříň nebo na dveře, keramické hrníčky, přírodní mýdla a další originální produkty z rukou Kamily Dvořákové. Všechno z přírodních českých materiálů.

Nezní to kouzelně? Posuďte sami, nahlédněte a třeba si i něco vyberete pod stromeček na http://www.vobchudek.eu .