Zájemci si budou moci vyzkoušet klasické hry Dino Toys, jako jsou Dostihy a sázky nebo Kris Kros, ale i úplné novinky. „K dvacátému výročí firmy jsme připravili novinku Cestovní Dostihy a sázky, kde herní plán nahrazuje hrací kostka. Díky tomu je tato verze opravdu napínavá,“ uvádí Margareta Šlemínová, jednatelka společnosti Dino Toys.

Dalšími novinkami, které budou na deskohraní k vidění, jsou hry pro nejmenší. „Moje první hra je určena nejmenším dětem. Má tak jednoduchá pravidla, aby ji bez problémů zvládly i dvouleté děti. Pomáhá rovněž rozvíjet znalost základních barev, pohybové a rozeznávací schopnosti i procvičovat paměť,“ dodává Šlemínová. Druhou novinkou je hra Champion, která vychází z oblíbeného dětského filmu Letadla.

Na deskohraní bude představena i kolekce Puzzle Aktiv, která je určena pro starší hráče. Jednotlivé dílky v kolekci mají větší rozměry tak, aby skládání bylo řádně pohodlné. Tomu pomáhá i plakát v poměru 1:1 k výslednému obrazu tak, aby bylo možné skládat jej přímo na předloze.

„K dispozici budou na deskohraní asistenti, kteří všechny naše hry zájemcům vysvětlí a naučí je a kdykoli budou během hraní k dispozici, aby hráčům okamžitě poradili,“ upřesňuje Margareta Šlemínová a dodává, že hry, které se zájemcům zalíbí, si budou moci přímo na místě zakoupit za zvýhodněné ceny.