Od dnešního dne se mohou na stránkách Nova.cz do boje o vítězství přihlásit všichni talentovaní zpěváci a zpěvačky starší 16 let a nově také pěvecká dua! Všichni přihlášení musí splnit jediné kritérium – mít pěvecký talent.

Druhá řada Hlasu ČeskoSlovenska přinese nejen excelentní pěvecké výkony, ale rovněž exkluzivní pohled do zákulisí na týmovou práci koučů vybraných opět z řad významných osobností českého a slovenského šoubyznysu. Každý ze čtyř mentorů si na základě jediného smyslu – sluchu – sestaví svůj vlastní tým zpěváků, který bude provázet na cestě k vítězství a pohádkové výhře.

The Voice of… je původně holandský formát, který se během jednoho roku stal světovým fenoménem. Za jeho vznikem stojí mediální magnát a producent John de Mol. Kromě Česka a Slovenska už hledaly svůj Hlas tři desítky zemí po celé planetě, například v USA diváci sledují již pátou sezónu formátu.

Premiérovou řadu Hlasu ČeskoSlovenska uvedla TV Nova na jaře loňského roku a vůbec první vítězkou se stala slovenská zpěvačka ukrajinského původu Ivanna Bagová.

Casting Hlas ČeskoSlovenska 2014, Zdroj: youtube.com/TV Nova