Na úvod přijmi gratulaci k ocenění nejkrásnější dívky internetu. Kdo tě do soutěže přihlásil?
Moc děkuji. Přiznám se, že do soutěže iMiss jsem se hlásila již podruhé. Minulý rok jsem postoupila mezi dvacet nejkrásnějších dívek, do finále jsem se však nedostala. Letos jsem měla úplně jiné plány na víkend, kdy se casting iMiss pořádal, ale díky tomu, že jsme s přáteli nakonec nikam neodjeli, šla jsem casting zkusit. Také to má na svědomí můj nejlepší kamarád, který mi ráno v den castingu volal a neustále mi opakoval, ať tam okamžitě jdu.

Věřila jsi na začátku, že se dostaneš až na samotný vrchol?
Abych pravdu řekla, nevěřila, ale samozřejmě jsem si to moc přála. Byla to přeci jen teprve má druhá soutěž a ani ve snu by mě nenapadlo, že bych se mohla dostat až na úplný vrchol, jelikož všechny slečny byly krásné. Velikým úspěchem pro mě byla už samotná účast ve finále.

Jak u Tebe probíhala příprava na samotné finále?
Na finále jsem se nijak nepřipravovala. Zašla jsem si třikrát do solárka, umírnila se v jídle, ale to je vše. Všechny finalistky jsme se společně připravovaly na finále v Krkonoších, kde jsme si s holkama užily spoustu zábavy.

Jaké byly Tvé pocity, když ses dozvěděla, že jsi dosáhla na metu nejvyšší?
Měla jsem obrovskou radost. Dosáhla jsem něčeho, co bylo mým snem už od malička. Byla jsem dojatá, jelikož moje rodina a přátelé vytvořili v sále tu nejkrásnější atmosféru.

Kdo vše Tě v soutěži podporoval a posílal Ti potřebné hlasy?
Nejvíce mě podpořila určitě moje rodina a přátelé, kterým za to moc děkuji. Dále bych také chtěla moc poděkovat lidem, kteří pro mne hlasovali a neznají mě osobně.

Myslíš si, že Ti toto ocenění pomůže do budoucna v modelingu?
Jestli mi pomůže, nebo ne, to se uvidí až časem. Já pevně věřím, že ano, ale stejně na sobě musí člověk neustále pracovat, aby se jeho sen proměnil ve skutečnost.

Zúčastnila ses již dříve jiné soutěže krásy?
Ano, ale pouze jednou, a to v roce 2010. Účastnila jsem se soutěž MissGolf, kde jsem se dostala mezi finalistky, ale neumístila jsem se. iMiss byla mojí druhou soutěží.

Plánuješ do budoucna další soutěže?
Myslím, že je to skvělá cesta, jak se naučit novým věcem, nasbírat cenné zkušenosti a poznat lidi ze všech koutů České republiky, takže určitě ano. Do budoucna bych chtěla zkusit Českou Miss, dále mne lákají také zahraniční soutěže, ale na to se zatím ještě necítím.

Co bys poradila slečnám, které se chtějí do iMiss přihlásit příští rok?
Pokud slečny váhají, ať se určitě odváží a zkusí to. Já jsem úplně obyčejná holka a myslela jsem si, že dosáhnout něčeho takového je naprosto nemožné, jelikož je konkurence v tomto oboru opravdu veliká. Musíte si věřit. Hodněkrát to nemusí vyjít, ale nesmíte to vzdát. Je potřeba si jít dál za svým snem a snažit se ho proměnit ve skutečnost.

Myslíš si, že krása je v životě důležitá?
V životě krása na prvním místě rozhodně není. Podle mého názoru je mnohem důležitější vnitřní krása, tedy kouzlo osobnosti a povaha, než to, jak člověk vypadá.