„Jsem velice potěšen, že se nám již nyní podařilo zahájit prodej tohoto sportovního modelu. Je to veliký úspěch pro celý prodejní tým Porsche Centra Praha. Rád bych při této příležitosti všem poděkoval a pogratuloval,“ říká Christian Lang, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ. „Je to vzrušující okamžik. Věříme, že budou následovat další objednávky, již nyní evidujeme vážné zájemce,“ dodává Lang.

Unikátní automobil Porsche 918 Spyder, který kombinuje závodní technologie s hybridním pohonem, našel svého majitele v autorizovaném Porsche Centru Praha. Na základě přání nového majitele bude vůz z limitované série vyroben s číslem 223. Jedná se o historicky první objednávku tohoto automobilu v České republice. Zahájení výroby je plánováno na červenec příštího roku.

Porsche Centrum Praha, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2009, poskytuje svým klientům vedle prodeje sportovních a luxusních vozů Porsche, také profesionální servis. Kvalitu autorizovaného prodejního a servisního Porsche Centra prokazují nejen úspěšné prodeje, ale i významné certifikace servisu, mezi které patří i nejvyšší ocenění servisu značky Porsche „Zlatý mechanik“.