Můžete fanouškům popsat, jak celá akce probíhala a o co konkrétně šlo?
Akce probíhala u pláže Oskar na Těrlické přehradě, kde je pěkný sportovní areál. Akce se zúčastnili hráči druholigových týmů z Karviné, Přerova, Frýdku-Místku, Nového jičína, Poruby, Havířova a našeho orlovského celku. Většina klubů vyslala 2 celky po dvojicích a celkem se nás sešlo 14 týmů. Utkali jsme se postupně celkem v sedmi disciplínách (tenisu, nohejbalu, stolním tenisu, hodech na koš, střelbě v házené, fotbalových penaltách a plážovém volejbalu).

Která z orlovských dvojic se umístila lépe?
Jeden tým jsem tvořil já s Dominikem Pláškem a druhou dvojici tvořili Patrik Zámecznik s Vojtou Klečkou. Byl určený los před každou disciplínou a postupovalo se do 2. kola 3. kola a tak dále. Za každý postup do dalšího kola se udělovaly 3 body. Nevím, jestli jsme skončili lepe my, nebo Patrik s Vojtou, ale bylo to určitě hodně vyrovnané (směje se).

Hrál jste ve dvojici s Dominikem Pláškem. Proč právě s ním?
Hrál jsem s Plášou, abych měl k sobě rovnocenného parťáka a ukázalo se, že jsem asi udělal chybu (směje se). Ne, oba jsme se snažili a něco jsme uhráli. Všechno se hrálo v přátelské atmosféře a s Plášou jsem hrál, protože jsme se na tu akci přihlasili první.

Která z disciplín se vám líbila nejvíce a která nejméně?
Hodně jsme se těšili na tenis, ale v prvním kole jsme narazili na pozdější finálovou dvojici. Potom jsme se v ostatních disciplínách docela rozjeli, ale měli jsme pokaždé smůlu. těšili jsme se hodně na beach volejbal, tahle disciplína se nám líbila hodně a byla to sranda, ale nakonec jsme vypadli ve druhém kole. Všechny disciplíny měly něco do sebe.

Jak se vám podobné akce líbí?
Tyhle akce jsou super. Setkáte se s klukama z jiných týmů. Můžete s nimi probrat situaci v hokeji i mimo něj a zažijete plno zábavy.

Koncem měsíce se hraje fotbalový turnaj v Orlové. Jak si na něj věříte?
Hodně se všichni těšíme. Chodíme každý čtvrtek v rámci tréninku na umělku a hrajeme. Myslím si, že určitě uhrajeme dobrý výsledek.

Ještě předtím vás ve čtvrtek čeká odvetný zápas s fanoušky. Ti slibují, že vám vysokou porážku vrátí. Myslíte, že se jim to může povést?
Já jsem na prvním zápase chyběl kvůli bolavému kotníku, ale na druhý určitě budu a všichni hráči se moc těšíme, jak nám to fanoušci budou chtít vrátit (směje se). Stát se muže všechno.