„Vydání PENNY karty je zcela zdarma a stejně tak i členství v našem zákaznickém programu. Nakupující ihned získá možnost využít akčních nabídek na vybrané výrobky,“ upřesňuje vedoucí oddělení marketingu Daniel Novotný a dodává: „Kromě slevových akcí na zboží plánujeme rozšíření programu o další výhody, mimo jiné o speciální soutěže výhradně pro členy našeho zákaznického programu a nebo o možnost jednorázových benefitů u vybraných partnerů PENNY.“

Nová karta plná výhody

V Penny můžete získat novou zákaznickou PENNY kartu! Její vydání je zcela zdarma a ihned získáte možnost využít akčních nabídek na vybrané výrobky. Těšit se můžete i na rozšíření programu o další výhody, mimo jiné o speciální soutěže výhradně pro členy zákaznického programu!

Penny novým zákaznickým program PENNY karta pokračuje v úspěšném tažení českým maloobchodním trhem; ve více než 340 prodejnách se zákazníci setkají s řadou českých výrobků z řady Dobré maso, Karlova Koruna a Boni, které získaly ocenění v programu Volba spotřebitelů. Dále mohou nakoupit českou certifikovanou zeleninu z integrované produkce či oblíbené výrobky pod hlavičkou PENNY značky, platit nejmodernějším bezkontaktním způsobem nebo například využít řady zákaznických soutěží.