„Ano, bude to den plný kultivovaného vzrušujícího tance a romantické hudby. Taneční páry, trenéři, choreografové předvedou výsledky své celoroční práce, jak se jim podařilo ztvárnit pohybovou souhru, vztah mezi mužem a ženou, při špičkovém tanečním výkonu,“ lákají návštěvníky pořadatelé Jiří Ševčík a Dobromil Nováček.

Přípravy v klubech naznačují, že nebude chybět zdravá ctižádost a velké napětí při tanečním zápolení párů nejen na parketě, ale i fanoušků v hledišti, a to zejména českých a moravských klubů. Účast nejlepších soutěžních tanečních párů, jejich kvalita a perfektní prostředí v nové hale Sparty Praha Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9, Vysočany předurčuje, že MČR bude přehlídkou mládí, krásy a pohybu, pro diváky velmi zajímavé, sportovně a hudebně vzrušující.

„Nejen divákům v hale, ale i u televizních obrazovek chceme ukázat latinské tance v celé jejich kráse. Televizní pořad Stardance opět přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří znovu objevili kouzlo tance. A proto přijďte osobně zažít kousek tohoto kouzla a neopakovatelnou atmosféru při této atraktivní taneční soutěži,“ zve Ševčík.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketpro na http://www.ticketpro.cz